Türkiye'de ki yabancı futbolcu sıkıntısı?

Yabancı sınırlamasını doğru buluyor musunuz? Ben çok yanlış olduğunu düşünüyorum yabancı sınırı yüzünden Türk Futbolu değil Anadolu takım başkanlarının cepleri gelişti.Çünkü Türk futbolcu fiyatları ikiye katlandı.Siz bu durumu nasıl değerlendiriyorsunuz?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• sınır değil de başka kısıtlamalar getirilmeli . iddia ediyorum eğer sınır kaldırılırsa külüpler saçma sapan transferler yapacaktır . ve çok ciddi ekonomik sıkıntılar belirecektir. bu durumda bile yabancı futbolcu çöplüğü olduk . saçma sapan futbolculara milyon uerolar verilir. avrupada 1 milyon uero alamayacak adamlara 2.5 3 milyon euro veriyoruz en az . bu ne ya böyle yazık günah ya. bence en önemli şey külüp yöneticilerinin bilgisiz kişilerden oluşması. parası olan başkan oluyor. böyle biley olmamalı . futboldan töneticiliklten anlayan adamlar getirilmeli külüplerin başına . bir düşünsenize takımların çoğunun başkanından şu lafı duydum . bizde transfer bitmez . bu ne ya . böyle zavallı bir durum olabilir mi . demek ki senin transfer politikan yanlış ki transfer bitmiyor . avrupada adamlar genç bir kadro kuruyo bir iki sene biraz bocalıyo sonra 10 sene takır takır futbol oluyor. arada 2 3 sağlam adam alıyorlar o kadar .birde dizimkilere bakın ag

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bence serbest olmalı:D

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• ispanya ingiltere almanya italya nedense böyle dünya üzerinde en büyük liglerde ve Milli takımları da en az ligleri kadar başarılı olan ülkelerde yabancı kısıtlaması yoksa bizde onlar gibi olmak istiyorsak bizdede olmamalı böyle saçma bir kural yabancı kuralı serbest bırakılmalı

0|0
    0|1
  • Saçmalıktan başka bir şey değil. Yabancı sınırıyle Türk futbolu gelişmez. Gelişen ülkelerin kaçında var yabancı futbolcu sınırı? İngiltere, İspanya hepsinde serbest.

0|0
    0|0
  • kardeşim bence çok doğru hoca türk takımını yönetiyorsa türk futbolcu alsın sen yabancımısınki falanca fıransız takımından falanca futbolcuyu alıyorsun doğru değilmi

0|1
    0|0
  • iyiki yabancı sınırı getirildi yabancı çöplüğüne dönmüştük milli takım olarak hiçbir turnuvada yoktuk artık en iyi yerliler çıkacak milli takım eski günlerine dönecek

0|0
    0|1
  • yabancı sınırlaması olmamalı ispanya en güzel örnek son 3 kupanın sahibi ispanyollar serbest olmalı...

0|1
    0|0
  • Aslında serbest bırakılsın demiyorum ama bir sınırı olsun yine de 6+0+4 nedir ya Allah aşkına

0|0
    0|0
Yükleniyor...