Spora başlasam yaza kadar kaç kilo veririm ?

Uzun süredir spora gidesim geliyo ama sonra üşeniyorum hevesim kaçıyo bu sefer kararlıyım gitçem yaza kadar kaç kilo veririm ? Hızlı kilo vermemi sağlıcak bir ürün falan var mı ?

0|0
5|20

En İyi Erkek Görüşü

• -Azim

-Beslenme

-Antreman

Bunları uygula beslenme olarak şeker ve undan uzak dur bu bir,Fakat tam tahıl ekmek ye...

Antreman olarak haftanın 3 günü yoğun bir şekilde tüm vücudu ağırlık antremanlarıyla çalıştır.Bak bu çok önemli kardio değil ağırlık antremanı.Çünkü profil resminden gördüğüm kadarıyla derin sarkık durumda ve biraz kilolusun kardio yaparsan daha berbat olur ağırlık antremanı veya interval antremanı yapman lazım interval antremanın ne olduğunu bilmiyorsan google de arat.

Sonra azmini kaybetme eğer ağırlık antremanını seçersen yağların çok hızlı erir.Zaten kilo vermede esas olan yağların gitmesi.Bunu unutma.Benden bu kadar kendine iyi bak

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Sana yazacağım kuralları harfi harfine uygula

1) Beslenmene dikkat edeceksin. Kalorisi yüksek besinler kullanmayacaksın. Asitli içecekler yok. Çikolata ve cips gibi tabir ettiğimiz abur cuburlar yok. Hamurdan yapılan yiyecekleri fazla tüketme. Sabah kahvaltısında 2 dilim ekmek yeterli onun dışında yemek yeme. Günlük 1500 kalori al. Günde 3 öğün yemek yerine 6 öğün yemek ye ancak az ye. Meyve bolca tüket. Saat 6'dan sonra yemek yeme. NOT= Eğer hiç yemek yemezsen vücut yağ oranını artırır dolayısıyla kilo azalsa bile yağ oranı artar. O yüzden 6 öğün ye fakat toplam kalori değeri 1500 kaloriyi geçmesin. Şekeri azalt. Sabah kahvaltısında çay yerine portakal suyu ya da yağsız süt iç. Günde en az 3 litre su iç.

2) Spor yapacaksın. Buna şunu örnek göstereyim. Hangi saatlerde boşsun bilemem ama sağlıklı bir şekilde yağ yakmak istiyorsan günlük 1 saat koşmanı tavsiye ederim. Saatte 16 km hızla (hızlı tempo) ile koşarsan 1 saatte tam olarak 1220 kalori yakmış olursun. Koşuya başlamadan önce açma germe hareketleri yap ve koşmadan önce 25-30 dk yürüyüş yap. Bir diğeri ise günlük 500 ip atla. Vücudunu fazla yorma. Yemek yedikten hemen sonra spor yapma. Spor yaptıktan sonra yemek ki vücut enerjiyi geri alsın yorgun olma. Onun dışında bisiklet binebilirsin. Bacak,basen,kalça ve baldır gibi yerleri merdiven inip çıkarak ya da ip atlama ile rahatlıkla yakarsın. (Koşu yaparak her şekil tüm vücuttaki yağı yakarsın). Bunları her gün yap.

3) Sabırlı olman lazım. Çok kısa bir sürede kilo vermen zordur. Diyet yapıp çok kısa sürede fazla kilo verenler aslında yağ yakımı yapmış olmazlar dolayısıyla su kaybederler. Dolayısıyla ağırlığı azalır ama yağ oranı sabit kalır. Dolayısıyla verdiği kiloları hemen geri alırlar üstelik yağ olarak geri aldıklarından dolayı eskisinden daha kilolu görünürler. Sürekli tartılma. Ayda bir defa tartıl. Sürekli tartılıp neden kilo veremedim deyip kendini hüzne boğma. Bunu başaracağına inan.

Bunlara harfi harfine uyarsanız genel olarak metabolizma hızına göre değişir tabi ortalama 1 ay da (3-7) kilo rahatlıklar verirsiniz. Verdiğiniz bu kiloların çoğu yağ üzerinden olur.

DİPNOT= Kişiyi kilolu gösteren ağırlığı değildir vücutta ki yağ oranıdır. Yağ oranı fazla ise kilosu ne kadar düşük olursa olsun kilolu görünür. Protein ağırlıklı beslenin.

(Maksimum Gizlilik)

0|0
    0|0
  • düzenli beslenme

düzenli antreman

bunları uyguladıktan sonra gerisini zamana bırak.

bu arada çok hızlı kilo vermeye çalışma. yaza daha 6 ay var, yavaş yavaş vermen daha iyi olur.

0|0
    0|0
  • Fotoğraftaki sensen boşver sporu. Bıngıl bıngıl kalçalar of of asdkjjkasdjkdas

0|1
    1|2
  • Uyguladığın programa göre değişir kilo vermek için istiyorsan fazlasıyla koşu yapman gerekir.Koşuya odaklanarak spor yap.Bu şekilde 2 günde 1 spor yaparsan ayda 2 ila 4 arası kilo verebilirsin.

0|0
    0|0
  • Spor, yeme içme dikkat ve hareket = 4 ayda fark link

0|1
    0|0
    • bu senmisin inanmak cok zor cidden bende 4 ay sonra resmimi atarım .

• :) aynen devam benim daha cok var oncelıkle hedef 100 kiloya inmek artık verdim kiloyuda soylemıyorum nazar degiyor :)

• 1)sustonon2) piribolon 3)testestoron 4)fx15 yag arıtıcı )xzenikal gibi ilacların faydası olur fakat tavsiye edilen dogal olandır sıkılmak istiyorsan salondan 1 gün git 1 gün gitme ve yemek tabagını kücült slonda erkeklere dikkar :)

0|0
    0|0
  • kaç kilo oldugunu yazmamışsın ama bu senin azim ve istegıne bağlı aksatmadan hergün yapmalısın ki sonuç basarılı olsun...

0|0
    0|0
  • düzenli ve istekli oldukdan sonra taş gibi olursun :)

0|0
    0|0
  • 10 - 15 kılo arası rahatlıkla verırsın

0|0
    0|0
  • 20 kilo verirsin diyet spor.

0|2
    0|0
    • Diyeti boşver de spor yap. çok yemek yiyip de zayıf olanlar oluyor ki spor yapıolar

• ben sureklı diyete girip cıkmıs bir kisiyim sporda yapan biriyim sen benden iyimi bilceksin sanki sana cevap yazdım.

• löp löp yeyip oturmazsan düzenli spor yaparsan sanırım yaza kadar ip gibi olursun

0|0
    0|0
  • azmetmeli ciddi bir program yapabilirsen bu yaza fit girersin ilaç vs kullanmanı tavsiye etmem.

0|0
    0|0
  • düzenli çalış 3 aya istediğin kıvama gelirsin

0|0
    0|0
  • azim beslnme bıde sureklı yapcaksan pes etmeyeceksenyaza kadar en az 6 kılo verırsın

0|0
    0|0
  • yüzme en etkili, spor bütün vücut kasları çalışıyor çabuk toparlarsın...

0|0
    0|0
  • l carnıtıne 3000 mg kullanırsan sonuc alırsın

0|0
    0|0
  • abla sen kilo falan veremen asdhsalkd

0|0
    0|2
  • uy göbegün fırlamış sakaga:D

0|0
    0|0
  • resimdeki sen misin? ona göre ne gibi değişim olacağını söyleyeyim