Nasıl bir hayatınız var????

Hayatınız nasıl? Mutlu musunuz? Hayatınızı renklendiren birileri var mı? ya da büsbütün karartan? Şükretmeyi biliyor musunuz ya da artık bıktınız mı hayatınızdan? Derdinizi paylaşıp en kötü anınızda sığınacağınız,size sıcacık davranan birileri var mı?

0|0
11|11

En İyi Erkek Görüşü

• sıkıcı bir hayatım var ama böyle olmasını zaten ben istiyorum o yüzden şikayet edemem :) şükretmeyi her zaman bilirim ama insanlar bunu bilmiyorlar pek hep birşeylerden şikayet edip duruyorlar o yüzden ben hayatı olduğu gibi kabul ettim buda belki saçma gelebilir ama ne için yaşıyoruz herkesin bir derdi var evim olsun arabam olsun güzel bir sevgilim olsun sonra daha büyük bir ev daha lüks bir araba daha genç bir sevgili bunların sonu yok o yüzden hiçbirşey umurumda değil benim günümü yaşıyorum geleceği düşünmeden.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Hmm güzel soru ..

Nasıl yazsam bilemedim şimdi sıcak olan birileri var ama etrafına şöyle bak çoğu iyi gün dostu kötü günde yanında 1-2kişi kalır onlar iyiki varlar seviyorum onlar gerisi kuru kalabalık akbabalar

0|0
    0|0
  • beni benden alacak biri olmalı ama yokk

0|0
    0|0
  • Fırtına öncesi sessizlik... Umuyorum...

0|0
    0|0
  • Bitince ısırılan piller gibiyim aslında zar zor idare etmeye çalışıyorum

0|0
    0|0
    • Ne mesela seni bu kadar karartan?

• böle ilk başlarda hayat güzel olur lan aslında falan gibi düşünüyosun sonra 30 yaşına geliyosun ki hayat hiç öyle değil,bilmiyorum tamam sağlığım yerinde çok şükür ama hiç bişeyden zevk almıyorum

• 8 yıl sonra daha iyi olacak tabi o günleri görürsem :D

0|0
    0|0
  • Sıkıcı hep aynı,ailem bile anlamıyor beni

0|0
    0|0
  • mutsuz görünmeyi sevmem hayatı çoğu zaman takmıyor gibi yapıyorum başka türlü çekilmiyor

0|0
    0|0
  • bugunumuze şükürler olsun

0|0
    0|0
  • gayette dolu bır hayatım var son zamanlarda dahada guzellesıyo hayırlısı bakalım :)

0|0
    0|0
  • sıkıcı biran önce herşey bitsin sonsuz uykuya yatmak istiyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• dengeli

.

0|0
    0|0
  • şükrederdim de, gerçekten bir boka yaramıyo. hayatım lağam çukuruna döndü. hayatımı renklendiren biri varda yanımda değil işte o daha da kötü. sığınacağım kimse yok. kedi kendime ölüyorum işte her geçen gün.. böyle cümlelerim bile anlamsızca, saçmaca, ne yapacağımı bilmez bir haldeyim.

0|0
    0|0
  • valla hayat normalken daha güzel ama ne zaman biri giriyor hayatıma o zaman mahvoluyor hersey stres sinir dertler başlıyor en güzeli yalnızlık ama oda insanın doğasına aykırı hayat zor iş beya...

0|0
    0|0
  • Eksını bol bır hayat ^-^

0|0
    0|0
  • barbat:)

0|0
    0|0
  • Monoton. ***

0|0
    0|0
  • Şu ara pek bir hareketsiz.

0|0
    0|0
  • Ailem yeterli benim için hayatımda süper gidiyor :)

0|0
    0|0
  • hayatım bok gibi kısacası

0|0
    0|0
  • Berbat bir hayatım var. Yalnızım. Sığınacağım hiçbir insan yok.

0|0
    0|0
  • bu sıra cok sıkıcı tüm gün evde kalmak ruhumu daraltı :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...