Gördüğünüz ve etkilendiniz unutamadıgınız birşey varmı?

Şuana kadar yaşamınız boyunca görup etkılendıgınız unutamadıgınız neler var ?

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• vallahi demin taksimden kıçım dona dona geldim tam semte gidim kartoncuyla oğlu karton topluyordu adam baktı gülümsedi bende rahat hareket etsinler diye kolay gelsin abi dedim gülümsemesi içimde cız etti işte elde olsa tutar götürürdümde malum beimde g*te giycek donum yok

0|0
    0|0
    • hayat zor bea kardes kımılerı para pul içinde yüzüyor olup tablolara falan ekstra servetler harcarken kımılerı karnını doyurmakta sıcak yuva bulmakta zorluk cekıyor..gercekten hayat cokzor hem anlaması hem yaşaması

• benim kanımca her ınsan bir şekılde yasayacak en guzel gunlerı..bu dunyada olmasada öbur tarafta ben buna ınanıyorum eger inançlarımız dogruysa bunun olacagını dusunuyorum

• elbette öbür tarafta rahat edeceğiz o da doğru yanlız ben bu dünyadada bir günde olsa insanları mutlu etme taraftarıyım :D

Kızlar Ne Diyor 7

• dun cop toplayan bir cocuk gordum.

baska bir arkadasi daha vardi.

15 kurusa sattiklari bir bira sisesi icin birbirleriyle kavga ediyolardi.

o an anlamadgm bir duygu belirdi icimde acaip etkilendim.

1|2
    0|0
    • evet tuhaf model arkadasım :)

• bah iste napiyim yemek yapanim mi var :)

hazira konuyoz bizde.

• kendın yap :)

• Eski erkek arkadaşımla yaşadığım şu olay;

''1,50 sin lan cüce gibisin yanımda kötü duruyosun ayrılcam senden.'' dediğinden baktım baktım iyi dedim. Oda sadece iyimi? diye sordu. Gittim azcık yükseldim sonra tokatı yapıştırdım. Şak diye bir ses geldi. Sonrada defol dedim.

Bu anı unutmıcam. Onu bu kadar ezdim çünkü. Ben kimseyi takmayan rahat çıtkırıldı biriyimdir yaptığıma farkına bile varmadım :D

1|0
    0|0
  • audi r8 görmüştüm o gündür unutamıyorum :)

0|1
    0|0
  • o geceyi başıma gelen felaketi unutamam..

0|1
    0|0
  • evet var

0|0
    0|0
    • Özel değilse dün noldu ki

• pek özel degıl anlatırım ama yorum olarak buraya yazamam istersen ekle benı mesaj olarak yazayım ardından silersin önemlı degıl

• iki gün önce sarı bir arabanın içinde bir çocuk gördüm ufff diyorum

0|0
    0|0
  • annemin öldüğünü unutamam o hep benim kalbimde

CANIM ANNEM

3|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• gecenin 5 inde arkadaşla evin önündeki parkta lak lak yapıyoduk , 2 sarhoşta evlerine doğru gidiyolardı ve biri yolun sağı diğeri de soluna doğru giderken konuşmaya devam ediyorlardı

biri dedi ki uzaktan ;

+Bak unutma haa

-La tamam unutmam

+Bak unutursan sabaha kadar telefonunu ararım uyutmam

-Araaaa telefonu gaparım

ben bu kadar rahat olmayı o adamdan öğrendim :D Allah razı olsun adam bilmeden bana hayat dersi vermişti :D hatırladıkça gülerim :D

1|2
    1|0
  • link

en öenmlisi bu

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Şu an ki kız arkadaşımla ilk dudaktan öpüşmemiz. Düğün derneği izliyorduk sinema da. İlk önce eliyle suratımı okşadı boynuma başını yasladı sonra da eliyle kafamı ona doğru çevirdi birden dudaktan öptü. O anı son nefesime kadar unutmam...

0|0
    0|0
    • O benim için çok özel. İlk elini tuttuğumda da sanki ilk defa bir kızın elini tutuyormuşum gibi gelmişti.

• herkesın vardır bı özelı kardes

• Uzaktan görmüştüm onu sınıfta pencereden bakarken aşagı indim biraz yakınlastım hala güzeldi,azıcık daha gittim önündeydim hala güzeldi,yürüdüm devam ettim arkamı döndüm hala güzeldi..

O hala güzel benim için..

0|0
    0|0
  • ayağımın kırıldığı günü unutmam

0|0
    0|0
  • 6 KASIM 2002 :)

0|0
    0|0
  • Hakkari haruna karakoluna ilk göreve geldiğimiz gece karşı tepelerden yağan hafif ve ağır silah saldırısını unutamıyorum

0|0
    0|0
  • Var, gezi olayları ve diğerleri.

0|0
    0|1
Yükleniyor...