Eski sevgiliden yıllar sonra gelen mesajın anlamı nedir?

Bayanlar bu sorum sıze sız daha ıyı bılırsınız o yuzden sorumu sıze sormak ıstıyorum, bitmiş bir beraberliğim vardı ve üstünden dile kolay bes sene gecti ve az önce bı mesaj aldım e postama gelen mesaj su sekıldeydı, merhaba sadece halını hatırını sormak ıstedım bunca zaman sonra nıye mesaj attın dıyeceksın merak işte umarım hayatını kurmussundur bunu hep temennı ettim diyen mesaj, peki yıllar sonra bu mesaj nıye aklımda bu soru ısaretı kaldı, tek düsündüğüm demekkı benı unutmadı ya da eskı gunlerı ozleyıp o günleremı donmek isitiyo, evet sizin düsünceniz hangi yönde bayanlar.

0|0
43|16

En İyi Kız Görüşü

• Ayrılma sebebiniz neydi peki ?

Acik ve net sekilde seni unutmamiş,bu mesaj ya seni özlediğini gösteriyor

Yada kendisi ayrilmişsa vicdan azabi çektiğini yerine kimseyi koyamadigini gösteriyor

0|0
    0|0
    • pekı ben mesaja karsılık vermessem ve sessiz kalmayı tercih edersem düsüncesi ne olur

• ayrılmayı o tercih etti son derece öfkelıyım ona karsı cunku o bensizliği secti

• Net bir sekilde pişman olmuş,geri dönmek istiyor ama dönecek yüzü yok.

Bunu mail yolu ile yapmişki,sen geri dönüş yapar ve hala unutmadığını görürse,yani senden bir ışık alirsa geri dönücek gibi geliyor. Unutmamiş seni ve cok pisman ayrildiğina.

Sen unuttun mu oni ögrenemye çalisiyor.

Seviyorsan ve onu geri istiyorsan onu unutmadiğini gösteren mesajlar at,sevmiyor ve unutmuşsan hi cevap verme.

Kızlar Ne Diyor 42

• Sizi unutmuş ama sizi merak ediyor sanırım zamanında sizi hayli üzdü ve yeni bir hayat kurup kurmadifinizi merak ediyor kısacası sanırım hayatiniza bir kere daha sıcmak istiyor

1|2
    0|0
  • Unutamamis senden iyisini bulamamis ve son kez sansini denemek istiyor

0|3
    0|0
  • boşta kalmış. yoksa evli barklı olup olmamanı sormazdı. uzak dur. değmez. zamanında aklı olaydı

0|0
    0|0
    • her insan hata yapabılır, hata biz insanlara mahsus ama o gidisiyle bensizliği göze aldı yani herseyi bitirdi gidisiyle simdi yıllar sonra gelen bu mesaj niye, ve giden yine gider gibi geliyo bana..

• eskiyi uyandırmak kolay olur da ondan. yenisini etkileyene kadar senin aklını karıştırmak daha kolay

• Bence o an anılarınız aklına gelmiştir ve özlemiştir. O sebeple mesaj atmıştır. Devam etmek için atacağını sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Belki mesajda yazdigi gibi iyi dilek icindir.Belkide seni unutamamistir hayatinda biri var mi diye kontrol ediyodur.Ama bir kiz bence eski sevgilisine boyle nur mesaj atmaz eger unuttuysa ama unutamamissa yazar.

0|0
    0|0
  • 6 sene konuştuğum biri vardı amacımız mutlu olup onun askerliği bittikten sonra evlenmekti olmadı..iyi ki olmamış ..Asla unutamadı beni hayatımda biri olduğunu bile bile bana hep ulaşmaya çalıştı beraber olduğum kişi hakkında konuşup duruyordu yakışmışlar mı diye...Evet o kişide olmadı eşim oldu rabbime şükürler olsun ..eşimde benim bir zamanlar platonik olarak hoşlandığım biriydi eşimde bana karşı boş değildi...Sonra bu 6 sene konuştuğum kişi duymuş evlendiğimi arkadaşıma demiş bir zamanlar sevdim demiş arkadaşımda sen sevdin ama o evlenmiş demiş:)hala beni takip ettiğini bilirim facebookumda engelli ama sahte hesap açıp benimle ilgili konuşurmuş...Size şunu derim meraktan sadece yazmıştır evlendiniz naptınız yaşıyormusunuz diye belkide unutamamıştır ama biz kadından tuhaf varlıklarız sevdiğimizden değil meraktan bakarız sizin hayatınıza...

0|0
    0|0
    • yani özleme unutmama yok sadece merak öylemi

• O zaman senden duymak istedikleri vardır bunu sonra konuyu bitir ve son olarak sana soruyorum hala bişeyler var mı kalbinde ona karşı...

• hiç mantık yok merakmış peeeh siz onu benim külahıma anlatın bal gibide geri dönmek istiyor

• cünkü gidene mı zor kalana mı sorusunun cevabı kesınlıkkkle gidene zor! kafası,vicdanı rahat edememiş belli ki. evet seni özledii senli günleri özledi ama sana zor günler yaşşatıysa sen sen ol ona o mutlulugu tanıma hem alışmışsındır sen yokluğuna ? bırak hayatına bak burnu sürtsün.

0|0
    0|0
  • anlamsızdır, arayıp bulamamış sana kalmıştır, çok bayat. senin için iyi dilek ve dualarını göstererek kullanmasına ne gerek vardı, hayat kurmanı isteyen biri bunları müdahalesiz de dileyebilir ki öylede olmalı

0|1
    0|0
  • "umarım hayatın bıraktıgım gibidir, ben cok dolastım, yeni insanlar tanıdım, senden iyisini bulamadım, eger bu mesajıma cevap verirsen seninle tekrar konusacagız ve gorusecegiz, senin bana hayır diyemeyecegini biliyordum o yuzden hic tereddut etmeden mesaj atabildim"

hic pollyannacılık oynama.

0|1
    0|0
    • Cok güzel özetlediniz evet ona hayır dıyemem sımdıye kadar yasamıs oldugum askların icinde bir tek onu özel tuttum kendıme o hep farklı geldi bana ne yalan söyleyim bende unutmadım aslında ama nedense mesajına karsılık vermeye gururum izin vermiyo sonucta beni terkedıp giden oydu gitmek demek o kısıyı kaybetmeyı göze almak demek o bensızlıgı göze aldı, o mesajı okudugumda o gunlere döndüm ama dedım ya gururum izin vermiyo..

• insallah o günlerimize geri dönerizde bende zarif ve hoş ayaklarını öperim saygı duydugum bayanın

• :)) hayırlısı olsun.

iyi sabahlar

• unutmadığından değil biten bir ilişkisi olmuş bunun travmasıyla sana yanaşmaya çalışıyor yeniden bir de ona iyi geleceğini biliyorsa

0|0
    0|0
  • o senden ayrıldıysa zamanında şuan bir boşluğa düşmüş ve aklına gelen kim olursa mesaj atıyordur,yani bitek sana attığını bilemssin şuan,ama sen ayrıldıysan ya da severek ayrılmak zorunda kaldysanız unutamamış derim ,ben olsam böyle işlerdi işler yani

0|0
    0|0
  • Her katil merak eder vurdugu insanin ölüp ölmedigini. Bu yüzden aylar sonra gelen 'nasilsin' sorusuna hiç umut baglamayin. Bu söz aklıma geldi nedense :) Seninki yıllar sonra olmuş ama olsun :)

0|0
    0|0
  • Senden daha iyi daha güzel bir ilişki bulamamış kesinlikle.. Şansını tekrar denemek için mesaj atmıs eski sevgiliden gelen ''hal hatır'' mesajları hep bu yuzdendir zaten :)

0|0
    0|0
  • Geriekaliyi kimse kabul etmemistir en cok ben sevdigim icin bana donmustur mal :D ama benim icin bir anlam ifade etmez.

1|0
    0|0
  • sadece kendini hatırlatmak istemiş kafanı karıştırmak belkide..

0|1
    0|0
    • öyleyse basardıda aklım saskın ama mesaja cevap vermeye bir turlu gönlüm razı gelmiyo, sessiz kalıyorum simdilik tabi

• bende senin mutluluğunu istiyorum saol kendine iyi bak bidada mesaj atma de :)

• senden daha iyisini bulamadım kapın açık mı demek istemiş..Erkek olsaydı bu kişi anlayacaktım da farklı amaçlardan dolayı.

0|1
    0|0
  • askere gitmiştir, p*rnodaki kadını sana benzetmiştir ya da senin onu sevdiğini düşünmüştür zamanında, şimdi de aldatılmıştır ya da ilişksinden beklediğini bulamamıştır da ego tatmini istiyordur.

0|0
    0|0
  • Bır bosluga dusmus olmalı .. Yada onu senın kadar net ve oz seven olmadı ..

0|0
    0|0
  • eger kız ayrıldıysa biraz pişmanlık birazda geri dönme istegi vardır yanı empati yaptım bu cıktı ortaya

0|0
    0|0
  • Mesaj atan eski sevgililer ikiye ayrılır, acı çekenler; canı çekenler ;)

0|1
    0|0
  • seni unutmamış bence

0|0
    0|0
  • unutamamış o.

0|0
    0|0
  • seni geçmişte iyi hatırladığı için bir yoklamak istemiş şuan boşlukta olabiir onu seninle doldurmak istiyo olabiir hala seviyo diyemiyeceğim sevgi bu saatten sonra ölür araya birileri girer vs vs...

0|0
    0|0
  • ben de arada merak ederim.meraktandır sadece

0|0
    0|0
  • unutamamıs olabilir veya ne yaptıgını merk etmiştir.demekki seni iyi bir insan olarak gormus

0|0
    0|0
  • seni unutmamış bariz

0|0
    0|0
    • unutamamış mı?3sene olmuş her türlü unutmuştur.yeni birileri de olmuştur yani.dönen yalnız kalmıştır veya amacı başka neyse.

• Vicdan azabı seni üzerek ayrıldıysa eğer vicdan yapmıştır ve mutsuzdur sen mutlumusun diye merak etmiştir belkide şayet mutsuzsa senden helallik alrak vicdanını hafifletmeye çalışmıştır

0|0
    0|0
  • aynı şeyi bende yaptım dort sene geçmişti.kesinlikle senden iyisini bulamamış.

0|0
    0|0
  • Arkadaş kalmaya çalışıyodur.

0|0
    0|0
  • bi ara hatrlayip gecmisin ozlemidr*et iyi bir cevap ver kapak yap :)

0|0
    0|0
    • yo bitti diye kötü olmak düsman olmak niye, zamanında sevip deger verdiğim bir insan, iyi kötü günlerimiz oldu, karsımdakı bayanın hatırı yoksa yasanmıs o yılların hatırı var

• ya birak iyimsrr bakmayi olgunsun okey ama sktr et harbiden

• Kızlar Devam
    12

Erkekler Ne Diyor 16

• Bence hiçbir anlamı yok yani samimi anlamda bir anlamı yok. Sadece merak etmiş olabilir öylesine hiçbir değeri olmayan bir şey ve tekrar birlikte olmak adına değil. Senden sonra birkaç kişiyle birlikte olmuş ama senin kadar uzun sürmemiş ve sen ne durumdasın benim gibi başı boş musun diye atılmış bir mesaj. İlişkide ben başarılı olamadım sen oldun mu merakı... Eğer ilgi alaka gösterirsen olmaması gereken bir şeyi başlatırsın.

0|0
    0|0
  • Görüşmeye başla,arkadaş ol,tekrar tanış,tekrar birlikte ol sana yaşattığı acılardan dolayı ertesi sabah para bırakıp çık evden acı yaşattıysa tabi.

0|0
    0|0
  • O seni biraktysa enkaI gormek için gelmistir tekrar sana.icinde sevgi kaldfni sanmam ama yinede eski gunleri yasayablirmyiz acaba diye merak edip atmistir o mesaji buyuk bir ihtimal...

0|0
    0|0
  • önemisiz bir şey yıllar önce neredeydi...

0|0
    0|0
  • Evde kalmış artık evleneyım dıyordur aklına gelmısındır dostum 5 yıl sonra aklına gelıcekse hıc gelmesın yanı salla gıtsın ...

0|0
    0|0
  • Hacı senden sonrakiler hep seni artmıştır.Son ilişkisinde ki her kavgada keşke ile seni anmıştır ayrılıncada mesaj atıp şansını denemek istemiştir.Hayatında biri olup olmadıgını ögrenmek sana yakınlaşmak ıstıyo.Geçmişte nasıl bir dıyalogunuz oldu ona göre yakınlas ya da cevap atma sen bilirsin ...

0|0
    0|0
  • mal olma be kardeşim. sevse hemen dönerdi, 5 sene sonra değil. Demekki daldan dala atladı, şimdi yalnız. Sana kapak atmak istiyor.

Yapan bir daha yapar, giden bir daha gider.

Mal olma kardeşim.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • kendini sana kitlemeye çalışıyorda olabilir hacım dikkat et :D karakterini bilmem ama

0|0
    0|0
  • Hep oyunlar kızların işi güçü oyun çevirmek senden ayrılırken aklı havadaydı sonra yıllar geçince değerini anladı sonra dönmek için nabız yoklamalar bence cevap vermeye bile değmez..

0|0
    0|0
  • Belki azda olsa ışık vardır diye yokluyordur. Bir ihtimal

0|0
    0|0
  • Yalnız kalmış. Yalnızlığını gidermek için mesaj atmıştır

0|0
    0|0
  • seni istiyor

0|0
    0|0
  • Yoklama çekiyo sana

0|0
    0|0
  • Arkadaşım herşey olabilir, insan yazsam buraya sayfa yetmez. Ama şöyle bir gerçek varki uzun süre sonra yapılan geri dönüşler asla meraktan yapılmıyor, bu net!... Bu sorunun cevabı aslında ilişkinizin nasıl bittiğinde saklı, düşün bakalım...

0|0
    0|0
  • Dostum banada aradan 9 yıl sonra böyle bir mesaj geldi muhtemelen seni unutamamış ve senden iyisini bulamamış aklının hep bir köşesinde varmışssın ve geçmişte seni çok üzmüş sanırım şimdide günah çıkarmaya geliyor..

0|0
    0|0
Yükleniyor...