Alex telles,Galatasaray,Madrid'den aşagıda bir takım değil dedi?

Bu düşüncelerine katılıyormusunuz Tellex'in bence çok dogru söylüyor,yabancı sınırlaması olmasa final oynamamamız içten bile değil chempions ligte ..

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• galatasaray dünyanın eniyi takımıydı...kıskandılar nazarettiler...önce şikecibaşkan özentisi biri başkan oldu ardından yancısı yalakası fitne fesatla ali dürüst ve abdurrahim albayrak gibi benzersiz insanları uzaklaştırdı ve nihayet tarih yazmayı alışkanlık haline getirmiş kupa koleksiyoncusu imparator fatih terimi ne hale getirip uzaklaştırdılar.antreman sahasına girmeye cesaret edemeyen yancı zihniyet birden takım otobüsünün enönsırasına oturmaya başladı.takım drogba ve sneijderin çiftliği haline geldi.takımın başınada memur kafası elemancini geldi.tamam oldu...bu zihniyet olduğu sürece messi ronaldo gelse hikaye

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Fatih Terim gibi bir teknik direktörümüzz, çok iyi uyumlu bir kadromuz olsa evet doğrudurr. R. Madrid kadar başarı sağlamamış olabilirz ama Türkiye çapında yine en yüksek başarıla biz sağladık. R. madridden süper kupayı bile aldık. neden olmasın

0|0
    0|0
  • Katılıyorum o artık gerçek bir Galatasaraylı yıldız oyuncular böyle düşündüğünden geliyorlar zaten bize

0|0
    0|0
  • gizli sabah sabah beni çok güldürdün ya :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Sağlık kontrolünden geçirilen Galatasarayın yeni transferi Alex Telles, "Galatasaray, Real Madrid'ten küçük değil" açıklamasının ardından tekrar sağlık kontrolünden geçirildi..

0|0
    0|1
  • Bizim taraftar ya beyinsiz ya da rakip taraftarlar işsiz. Böyle bir düşünce mi var ya. Madem eşit olduğunu düşünüyorsun bana GS'ın aldığı kupaları say bende sana Real Madrid'in. Sen bana Galatasaray'ın 11'i çıkar bende aynı şekilde Madrid'in kim daha büyükmüş görelim. Bu arada geçmiş yorumlarada bakabilirsin Galatasaraylıyım...

0|0
    0|0
  • sana 1* verecektim beni engellemişsin yani fenerlisin ve ayakta-ölen-adam senin nickin bu hala Galatasarayla uğraşıyorlar kendi takımlarını görmüyorlar neden çünkü GALATASARAY hepsinden büyük ne büyük bir grur bizim için sizi gibi küçük takımın taraftarlarının bizimle uğraşması

0|0
    0|0
  • Baroniye gönderme yapmış

0|0
    0|0
  • Bir Galatasaraylı olmama rağmen bence değil. Real Madrid dünyanın en köklü kulübü ve ligde karşılaştığı takımların kalitesi belli. Ayrıca şampiyonlar liginde düzenli olarak üst sıralara oynaması da kalitesini belli ediyor.

Biraz gerçekçi olmak lazım. Bir tane açıp real madrid maçı izleyen bir adam bunu demez.

1|0
    0|0
  • çok kötü bir takıma geldim diyecek hali yok

0|0
    0|0
  • Ben çok güldüm o açıklamaya:D

0|0
    0|0
  • finali rüyanda görürsün anca :D

0|0
    0|0
  • Galatasaraylıyım katılmıyorum açıklamana adamlar 2 maçta 10 gol attı bize kendi sahamızda yarım düzine gol yedik deplasmanda ronaldo olsa 1 kişi eksik oynamasalar 9-0 filan biterdi heralde o maçı hatırlamak dahi istemiyorum. Açıkcası Taraftar olmak dürüstlüğün önüne de geçmemeli bence. Fanatikliğe gerek yok Galatasaray ya da türkiyedeki hiç bir takım bir Real Madrid Barcelona değil ama şunu da gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki Galatasaray hem şimdi hemde tüm zamanlarda Avrupanın hatta Dünyanın gelmiş geçmiş en iyi 10-15 takımından biridir Ülkenin de tartışmasız en büyüğüdür. Gerekli yatırımlar yapılırsa yani yönetim olsun taraftarlar üzerine düşenin fazlasını yaparsa bu sıralamalarda daha da iyi yerlere gelebilir çünkü camianın genlerinde bu vardır. Bu gün kıyasladığın Real Madrid dünya çapında müthiş reklam sponsorluk gelirleri alıyor taraftar bilinçli sürekli orjinal ürün tüketiyor kulübe destek oluyor yönetim elini cebine atıyor vs. vs.

0|0
    0|1
Yükleniyor...