İbrahim Toraman ve Sezer affedilmesi durumunda ne derece başarılı olur?

Diğer takımlarda birbirinin gözünü çıkaran futbolcular bile 3-5 kuruş para cezası alıp 1 sonraki hafta forma şansı bulurken,Beşiktaş bu konularda çok katı...Daha önce de nice örneklerini gördüğümüz bu cezaların son kurbanı olan İbrahim Toraman ve Sezer affedilmesi durumunda takıma ne derece katkı sağlarlar?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Ülkede yabancı sınırı varken hele ki oyuncular belli müddet cezalarını çekerken affetmek mantıklı. Kendilerini hem fiziksel hemde mental anlamda ne kadar diri tuttuklarına bağlı. Galatasaray'da Melo Riera'ya yumruk attı ama çok geçmeden takım zarar ediyor diye affedildi...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bilic çok katı bu konuda yönetim çoktan affetti ama Bilic bence işine yaramayacaklarını düşündüğüğünden işi zora sokuyor gereksiz yere ha Sezer bence evet iş görmez ama stoper'e ihtiyacınız olduğu kesin sizin de Galatasaray gibi önceliğiniz stoper bunun için Toraman gibi tecrübeli bir isim kesinlikle faydalı olabilir özellikle kaçırdığı maçlar sayesinde Toraman daha da hırslı olacaktır diye düşünüyorum artık top Bilic'te

0|1
    0|0
  • eh işte idare ederler ama toraman çok yakışıklı

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• bjk nin İbrahim Toramana çok ihtiyacı var ama ne hikmetse herkes toramanla kavga ediyor kimsenin kişiliği kimseyi ilgilendirmez bence en başta bu kavgadan dolayı takımdan uzaklaştırılmaları çok saçma oldu kimse kimseyi sevmek zorunda değil ama sahada işlerini en iyi şekilde yapmak zorundalar şu durumda stopersiz bjk nin toramana çok ihtiyacı var

1|1
    0|0
  • İbrahim bu takımın kaptanı.Yıllardır emek veren abisi.Her şeyi geçtim Beşiktaş'ın çocuğu.Öyle fener'den alma bir adamdan dolayı bir kenara atan zihniyet futboldan anlamaz.Toraman Türkiye'de ki en iyi stoperlerinden.İnşallah affedilir yoksa bu taraftar bu yönetimi affetmez.

0|1
    0|0
  • toraman affedilsin artık

0|1
    0|0
  • sezerden bu saatten sonra br b*k olmaz ibrahiminde kalır yani yok bu risk göze alınmışken geir dönmeleri bjk nin zaraırna

0|1
    0|0
  • ibrahım toroman yararlı olur ama sezer affedilmemeli almanyada felan kavgaya karısmıs hem ibrahım toroman takıma abeylik yapar

0|1
    0|0
  • Sezer çok iyi bir oyuncu ama bir türlü iyileşemiyor

0|1
    0|0
  • Sezer evet ama Toraman affedilmemeli gönderilmeli.

0|1
    0|1
  • Galatasaraylıyım ama Sezer Beşıktaşta nasıl oynıyor anlamıyorum ama Ibrahm Toraman affedılmelı

0|1
    0|0
  • para veriyorsan oynatacaksın arkadaş

0|1
    0|0
  • sezer olmaz artık cok zor ibrahimin bir kredisi olması gerekirdi bence ?

0|1
    0|0
  • sezer orta sahada fernandesin yükünü hafifletir.toramanda escudeden bin kat iyi

1|0
    0|0
Yükleniyor...