Internetten tanıstınız biriyle ciddi düşüne bilirmisiniz evlilik düşünürmüsünüz ?

internetten tanıstınız biriyle ciddi düşüne bilirmisiniz evlilik düşünürmüsünüz ?

0|0
2|21

En İyi Erkek Görüşü

• En yakin arkadasim internetten tanistigi birisi ile evlendi cevremde birkac kiside bir tanesi evlendi yurt disina gitti bir tanesi yurt disindan buraya getirdi gelini.

Biraz sans ve biraz kismet meselesi bunlar ya sanirim ama olabilir neden olmasin.

0|0
    0|0
    • İnternetten biriyle tanıstim okeye girdim ordan muhabbet falan etmstk sonra bu beni ekledi dedim bn tanımadm kimseyi eklemiyorm hiç yabancıda yok facemde dedim naptı etti ekledim konustuk falan bnden hoslanms bn istemiodum öyle bse sonucta netten tanıdım biri yazın konusuoduk bn eski çktmla barscm diye bunla muhabbetimi kestim facemden falanda sildim ama tabi barsmdk bz onla olmadı yine sonra bu son 1 2 aydır ara ara mesaj atıodu sonra bn pek takmıodum bu yine benimle çok ilgileniodu çok ilgi gösteriodu

• Ewet temiz dürüst bir çocuga benzio zaten görüsmeden önce yüz. Vermiodum ama görstkten sonra bnde ona yakın davranmaya basladm

• kismet bu isler hayirlisi.

Erkekler Ne Diyor 20

• Başka türlü nasıl tanısılıyor ? eş dost yoksa? sadece internet.

dısarıda cafelerde bile millet birbirine nefretle bakıyor

0|0
    0|0
  • Sana örneklerin videolarını atarım.Sadece oyundan tanışıyorlar nişanlanıp evleniyorlar ve çok mutlu oluyorlar.Hatta bir çift vardı PvP'de klan savaşında tanışmışlar aynı klandan :) öyle öyle ilerlemiş

0|0
    0|0
  • Şunu unutmamalıyız kı

su ekranların basında karakter olarak ahlak olarak iyi insanlar var

karakter uyuşması olursa tnışma nasip olursa bu tanışma yüüz yüze görüşmeye uzanıp daha sonrakı adımlarla evlılıge ulaşabılır

mesele ne ıstedıgını bılmek ve nıyette

0|0
    0|0
  • internet çok acayip bişey evlilikleri bitirebiliyor sürekli akıl çeliyor yani kullananın ne bileyim art niyetimi olmamalı desem yoksa kültürlü sağlam karakterlimi olmalı desem bilemedim çünkü en ufak tartışmada kafasını dağıtmak için buraya gelecek ve burada nasıl kimseler olduğunu herkes biliyor ben çekinirim şahsen ama neden olmasın

0|0
    0|0
  • Düşünmem Biraz Zor.Nasıl Biri Olduğunu Bilmiyorsun Böyle İşer Akla Bırakılmalı Kalbe Değil.

0|0
    0|0
  • neden düşünülmesin ki.. internette ki insan değil mi ya da herhangibir yerde tanışmaktan ne farkı var.. biz kendi kendimize bu tür yargılarlar duvarlar örüyoruz.. nerde nasıl tanıdığın değil uyum ve anlayış var mı .. gerisi yalan..

0|0
    0|0
  • günümüzde sosyal medya nın kullanımı o kadar çok ki belki de ilerde evleneceğimiz kişiler şu an buralarda lar veya facebookta twitterde.. yani olabilir..

0|0
    0|0
  • Olabilir tabi ki

0|0
    0|0
  • valla evlenen varda sonuçta gönül bu

0|0
    0|0
  • Aynı yerde yaşıyosak ve internet sadece tanışmamıza vesile olduysa evet

0|0
    0|0
  • düşünebilirim , ama gerçek hayatta da görmem gerekli .

0|0
    0|0
  • tanışmanın aşkın yeri zamanı olmaz.aşk geliyorum demez

0|0
    0|0
  • İnternet aşklarına inanmıyorum.Çok sağlıklı değil.Saçmalıktan öte değil hatta.

1|0
    0|0
  • görüşüp baya tanışıp ettikten sonra olabilir neden olmasın araştırdıktan sonra iyice

0|0
    0|0
  • örnek çok var o şekilde evlenen fakat iyi tanımak lazım

0|0
    0|0
  • evlilikten önce baya bir zaman geçmesi lazım tanımam için ailelerin filan tanışması lazım

0|0
    0|0
  • hayır tabiki tanımadan etmeden

0|0
    0|0
  • İnternet bir vesile araç çok kişi var böyle evlenen mutlu olanlar

0|0
    0|0
  • çocuk bile yaparız hemen

0|0
    0|0
  • Ben düşünürüm, ya sen düşünürmüsün?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• nasip kısmet uzun süre görüştükden sonra güven sağlandıkdan sonra olabilir

0|1
    0|0
  • Neden olmasın? Aradığın insan yaşadığın şehirde olamayabilir. Bu mümkün.

0|1
    0|0
Yükleniyor...