Sizce Galatasaray stoper transferi yapmalımı?

Günaydın hepinize arkadaşlar bu ara transfer döneminde Galatasaray adeta 2. bir takım transfer etti ama hala yabancı bir stoper arıyorlar sizce bu doğrumu? bVb den koray diye genc bir oyuncu transferi yapıldı bana kalırsa bu çocuğun üzerine gidilmeli altyapısı sağlam çünkü ayrıca mancini yeni stoper gelene kadar dany'i takımda tutmaya karar vermiş sizce dany gitmelimi?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu sorulur mu:) Evet şu anda uğraşlar var belli ki ama bu isim kim olur onu bilmiyorum işten Dany her maç iyi oynayıp istikrarlı olsa ona da yazık olmazdı ama baştan gönderilecekler listesinde alınmıştı zaten takım bir an önce kendine gelmeli

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• link

Danny deyince aklıma bu geliyor .D

0|1
    1|0
  • ben korkuyorum bu gıdısle benım transferımıde kap'a bıldırecek baskan,yeter artık takımı tanımakda zorlanıyorum...

0|1
    0|0
  • hayır forvet almalı bence ama defans oyuncusu da gelebılır defans olarak ıstedıklerm Serdar Tascı, Daniel Agger veya Astorien biri ve forvet olarak da Wilfried Bony, Michu veya Bentekeden biri gelmeli diye düşünüyorum

0|1
    0|0
    • forvet sıkıntımız yok ya bakma son maçlardaki form düşüklüğüne burak umut drogba kendini toplamaya başlıyor bana kalırsa defans alacaksak eğer dany gitmeli ondan sonra alınmalı serdar taşçı olursa çok iyi olur ama sanmıyorum ama astori yabancı olarak en iyi seçenek gibi duruyor

• evet ama bence sıkıntı var Buraktan başka ıyı bır golcumuz yok Drogba artık yaşlandı ve maç seçıyor kı yenı sözleşme ımzalanmamalı bence Umut ıse sadece koşuyor ve bu sadece bu özelık bır forvet ıçın yetersız çünkü son vuruşları ve pozısyon alma ve yaratma gıbı bır ustun bır özelığı de yok onun ıçın sezon sonu ıkı forvet alınmalı bırısı Cenk Tosun veya Muhammed Demır oburu de Wılfrıed Bony olmalı veya Alexandrea Pato (Yazmayi unutmuşum)

• pato gerçekten iyi olur

• Bence galatasarayın stoperleri çok iyi 3-5-2 de gökhan zan semih ve chedjou (nasıl yazıldıgını bilmiyorum) bu 3 lü türkiyenin en iyisi bence alex telles ortada kalır derseniz telles hücuma dönük oldgu icin sol kanatta oynayabilir.

0|1
    0|0
    • cehdjouyu ebnde beğenirim ama sakatlık sorunu çıktı o elemanın sanırım sezon sonu gönderilecek listesinde bakalım bana kalırsa yabancı bir stoper alınacaksa dany gitmeli

• ben savunmada çok eksik görüyorum açıkcası özellikle sağda bişeyler yapılmalı bence

0|1
    0|0
  • gs yi pek fazla takip etmiyorumda mancini bence iyi bir teknik adam degil.

0|0
    0|0
    • bence gerek kariyeri gerek oyunu okuma bilgisiyle çok iyi bir teknik adam sonuçta kendisinin yapmadığı bir takımı şampiyonlar liginde tur atlattı hemde ne gruptan ama

• Allah bjknin yardımcısı olsun ne diyim :)

• zaten hep boyle dilmiydi fener rustuyu atardı bjk alırdı simdi gsye dondu aynen katılıyorum :))

Yükleniyor...