Arkadaşlarınıza ve herhangi bir iş için verdiğiniz randevuya tam zamanında mı gidersiniz?

Belirlenen saatte mi,öncesinde mi,randevulaştıgınız zamana uymayan arkadaşlarınız zamanında gelmezse ne düşünürsünüz?

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

• Nasıl yaptığımı bilmiyorum ama hep tam zamanında olmam gereken yerde olurum,buluşacağım kişi 5 dakikadan fazla gecikirse ve haber vermezse beklemem. Saygısızlık olarak görürüm.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• beklemeyi ve bekletilmeyi hiç sevmem dakiğimdir

0|1
    0|0
  • Aslında kimseyi çok beklettiğim söylenemez ama trafik işte başa bela çoğu zaman.

0|1
    0|0
  • Beklemeyi sevmem ama hepte geç kalırım

0|0
    0|0
  • 5-10 dakika erken giderim.kimseni bekletmem kimsenin de beni bekletmesini istemem

0|0
    0|0
  • dısıplınsızlıgı sevmem beklememde

0|1
    0|0
  • giderim.

0|0
    0|0
  • tam zamanında giderim,5 dk geç kalanı şakayla karışık azarlarım

30 dk ya uzatanla tüm ilişkim keserim

nerdesn diye aradğmda "ben seni görüyorm bekle bekle" diyipte uzun uzadıya bekletene önce dalarım sonra tüm ilişkimi keserim

0|0
    0|0
  • 5 10 dakika gecikebiliyorum

0|0
    0|0
  • tam zamanında giderim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Zamanından 15 20 dk önce gitmeyi tercih et.

0|1
    0|0
  • genelde erken giderim çok geç gelene sinir olurum zamanında gelenin hastasıyım

0|1
    0|0
  • saatinde bazense 5 - 10 dk öncesinde gelirim.. gelmeyenlerinde sebebine gerekçesine bakarım uygunsa sorun yok sudan bir bahaneyse basarım fırçayı...

0|0
    0|0
  • en sevmediğim şey birini beklemek ve o insanı bekletmektir olduda geç kaldıysam suratım kızarır defalarca o insandan özür dilerim

0|0
    0|0
  • genelde erken orada olmaya çalışırım..gelmeyeneler içinde düşünmem hiçç direkt söverim..yüzlerine karşıda..

0|0
    0|0
  • bir aksilik cıkmadıgı sürece herzaman verdiğim saatte dediğim yerde olurum...

0|0
    0|0
  • 1 saat öncesinde giderim randevudan randevuya değişir tabiki

0|0
    0|0
Yükleniyor...