Galatasaray Liv Hospital ve Anadolu Efes galibiyetleri...

evet arkadaşlar dün iki takımımızda galip geldi ve top 16 için umutlarını korudu...Anadolu Efes artık toparlandı diyebilir miyiz?Ve Galatasaray Liv Hospital'ın bu gruptan çıkma şansını nasıl değerlendiriyorsunuz?

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Efes'in toparlandığını pek sanmıyorum çok tehlikeli bir performans ortaya koyuyorlar çok istikrarsızlar farkı 15e getiren takım bir iki dk içerisinde farkı 5e indiriyor böyle olmaz gerçekten Galatasarayımı da tebrik ederim başta taraftar güzel iş çıkardı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 5

• güzel galibiyetler oldu.son 8e en az 2 takımımız kalır

0|0
    0|0
  • maçları izleyemedim ama iki ekibimizinde oynadığı takımlar onlardan kötüydü bir yandan hiç galibiyeti olmayan kaunas diğer yandan vasat bir takım olan laboral ama yinede iyi adım attılar son 8 için efese elince ben hala yabancıların kalite yetersizliğine sahip olduklarını düşünüyorum Galatasaray ise malum sakatlıklar ama bana sorarsan efes ve fenerbahçe çok zor çıkmaları artık bu gruptan Galatasaray ise çok dikkatli olmalı maccabi ve kuban maçlarından galibiyetle ayrılmalı

0|0
    0|0
    • biz mi en son süper kupayı kim aldı elinizden bakayım barcelonayı panathinaikosu cska moskovayı kim yendi siz hep kola takımları yendiniz bu takımları yeninde görelim :)

• biz sizi hep yeniyoruz ama süper kupayı biz aldık :)

• Galatasaray'ın grupdan çıkma şansı daha fazla. Efes'in çıkması zor. Hele bir Fenerbahçe'yi yensinlerde sonra belli olur...

0|0
    0|0
  • Kuban maçını kazansaydı GS çıkar diyebilirdik zor ama imkansız değil.

Efes çok iyi savunma yapmaya başladı yarın FB yi yeneceklerini düşünüyorum gruptan çıkmaları bu savunmayı geliştirmelerine bağlı.

0|0
    0|0
  • Gs yle efes maçlarını izledeim inanılmaz heycanlıydı bide fener o kadroyla o koçla nasıl 1 galibiyet aklım ermiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...