Doktor var mıdün kalpkrizi geçirdim.

Merhaba arkadaşlar.

22 yaşındayım. Dün gece kalbim sıkıştı hastaneye kaldırdılar çok kısa alatıyorum ama yaşadıklarım çok kötüydü doktor ciddi bişey olmadığını söylemiş arkadaşlarıma şimdi kalp krizi hakkında biraz araştırma yaptım belitriler çok örtüşüyor.Kendimde olmadığımı söylüyor arkadaşlarım hatta arkadaşımın kolunu ısırmışım hatırladığım kadarıyla kalbime bir sancı girdi ve üst üste sanki iğne sokup sokup çıkartmışlar gibi oldu daha sonrasını fazla hatırlayamıyorum. Ciddi bişey olmaması ihtimalmi ?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Yahu sen boşver milleti kalp bu birşeye benzemez sen imkanın varsa git bir kontrolden geç ne olur ne olmaz işini garantiye al geçmiş olsun.

0|1
    0|1
    • Doğru söylüyorsun kardeşim. zaten hastaneden çıkmıyoruz birde bunun için gidelim bakalım ne çıkacak.

• İnşallah allah razı olsun.

• Allah hepimizden razı olsun.

Kızlar Ne Diyor 2

• Ekg çektiler mi?psikolojik olabilir..

0|1
    0|0
    • Ekg çekmediler bir cihaza bağladılar sanırım oksijendi o .

• Sanmıyorum kalp krizi geçirdiğini.için rahat etmiyorsa kardiyolojiye gidebilirsin.geçmiş olsun..

• Teşekkür ederim.Sağolasın.

• Kalp krizi olsa şimdiye ölürdun. Yaşlı olsan bir kaç Şansın daha olurdu çünkü damarların gevşek olur. Ama şimdi damarların diri ve sert. Esnek değil. O yuzden ölürdun. Arada benim de kalbim sıkışıyor. Olur öyle. Sende panikatak var büyük ihtimalle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• hastane bıraktığına göre geçici bir kalp tramvasıdır aşırı zorlamadan filan olmuştur ya da vücudun bişeye tepkisidir doktor bıraktığı için bişey yoktur demektir rahat ol

0|1
    0|0
    • Hımm eyvallah kardeşim.

• aman derim bak bende donanım yazılım oyun editorlüğü v.s. yapıyorum benimde az uykum oluyor ve pc de çok zaman geçiriyorum ama ne sigaram ne bir sıkıntım var . bende bu pc işlerinde kafamı fena taktım ağır 1-2 hastalık geçirdim ve doktor spor yapıyo olmasaydın kalıcı bişey olabilirdi v.s. bişey dedi yani ortam yarat tamam kola cips v.s. ama içki sigara bence sana bırakman için kalbin sinyal yollamış sen bir düşün koşmayı filan dene hafiften istemezsin sonra o mereti

• Allaha şükür daha bir gram içki içmedimde sigara normalde içmiyorum öyle ortam olunca öyle içiyoruz ama dün kahvehane gibiydi.Bundan sonra ne kola nede sigara.

• doktor hastanede doğal olarak... Anlattığına göre seninki kalp krizi değil, bu yaşta kalp krizi geçiren insanların yüzde 95 i ölüyor allah esirgesin... Bir hastaneye git ve EKG çektir, doktor bir baksın...

0|0
    0|0
  • Seninki panikatak krizi. Bunyan sonra sik sik gideceginden ahbap olursun. Yine de siki bir kontrolden gec.

0|0
    0|0
Yükleniyor...