Muay thai yapanlar.....

Spordan memnun musunuz?Özelliklere kızlara sormak istiyorum herhangi bir kötü durumla karşılaştınız mı?Boks,kick boks ve muay thaiden birini seçecek olsanız hangisini seçersiniz ve neden?Son olarak İstanbul avrupa yakasında bildiğiniz iyi yerler var mı?(çok geç saat olmamak koşuluyla)

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle şunu söylemek isterim , kızlar için uygun bir spo değildir ama acıyı seven bir kız isen ve maçlara çıkak gibi bir derdin yok ise yap derim muay thai sert ve ağır bir spordur.Genelde zayıfların yaptığıı bir spordur onun için taylandlı dövüşçüleri gördüğünde ''bu ne be zap zayıf çita gibi herifler vücut yok'' ama o herif sana bana vurduğu zaman SELÂ OKURLAR arkamızdan. Ben bu spora başlamadan önce bodybuilding yapıyordum ve hala daha yapmaktayım Bende bayadır yapıyorum bu sporu Lisanslı Muay-Thai dövüşçüsüyüm ve 4.5 - 5 senedir bodybuilding ve fitness ile uğraşıyorum istediğin herşeyi spor hakkında, bana sorabilirsin

0|0
    0|0
    • Acı konusunda pek bir sıkıntım olacağını sanmıyorum.Her hangi bir sorum olursa sorarım,teşekkür ederim.

• cidden size sormak istediğim bişey var cevaplarsanız sevinirim ben 8 aydır muay thai yapıyorum çok da seviyorum ama bir kaç antrenör hocası (farklı branşlarda) bana dedilerki judo falan yap muay thai sporunun önü açık değil kendini mahvedersin anca... cidden muay thai sporuyla bir yerlere gelemez miyiz örneğin dünya şampiyonu antrenörlük veya bir üniversitede giriş kolaylığı falan? cevaplarsanız beni aydınlatmış olacaksınız şimdiden teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 3

• bu adam muay thai yapıyor düünyanın en güclü kaval kemiğine sahip adamı national da cıkmıştı :) daha dün izledm ve muay thaiye karşı sempatim arttı :D normalde bir bezbol sopasını kırmak için 350 kg lık güc gerekir ama bu adam tam olarak 900 kg güc uyguluyor :) kaval kemiği ile istanbulda o kadar iyi yer var mıbilmiyorum ama güzel bir spor en iyisi diyeiblirim hatta çünki insanın en sert yerleri ile yapılan bir spor dalı

0|0
    0|0
  • Muahhh muahh can haticem gözleri ceylan haticem diye bir şarkı vardı demi :D

0|0
    0|0
  • kick boks şampiyonu arkadaşım vardı 100 kiloluk beni tek eliyle maymuna çeviriyodu muay thai yapan birini şahsen düşünemiyorum bile çıldırmış olmalılar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hayır yapmıyorum ama ilgi çekici bir dal

0|0
    0|0
  • Kick boks yapıyorum kendimi geliştirmek için muay thai yapacagım inşallah

0|0
    0|0
  • çok memnun arkadaşlarım var

0|0
    0|0