HİZ GELECEĞİNİZE DAİR BİR SENARYO YAZDINIZ MI ?

Sadece küçük bir Senaryo __ selam güzelim bugün hayalimdeki korkunç senaryoyu yazacağım sana neden diye sorarsan ben her gece bu Senaryoyu düşünüyorum lafı uzatmadan başlayayım Şu an lise son sınıfa gidiyorsun ve yaklaşık bir ay sonra öss sınavına gireceksin ve yüksek bir puan alacaksın afyona gelmek isteyeceksin üniversite için fakat ailen buna izin vermeyecek ve Ankara veya Kırıkkale de bir üniversiteye gideceksin Güzel bir mesleğin olacak elinde polis doktor savcı hakim öğretmen herhangi birisi iş olacaksın ve ben aklının ucuna dahi gelmeyeceğim sonra en çok korktuğum şey olacak benden başka birine aşık olacaksın onu benden daha çok seveceksin benden sonra aşık olduğun o kişiyle nikah tarihi alacaksın bense en yakın arkadaşımdan …. tarihte evleneceğini duyacağım sonra nikah günü beyazlar içinde iken yanında seni benim kadar asla sevemeyecek ve senin sevgini hak etmeyecek bir yabancı olacak sana çıkma teklifi ettiğimdeki cevabın gibi uç kelime çıkacak dudaklarından evet evet evet nikah salonunda en arkaya geçmeme rağmen yinede eve d deyişin m salonda yankılanacak sonra düğün salonun görevlilerinden birisi bir hediye kutusu verecek merakla açacaksın büyük kutu içinde loli ve yogiyi bulacaksın ( bana hediye ettiğin iki oyuncak ) ve onların el ele tuttuğu bir zarf bulacaksın zarfı açtığında kısa bir cümle ‘’ seni sevmiştim be güzelim ‘’ Sonra solanda tek bir tabanca sesi duyulacak o zaman pişman olacaksın ama her şey çok geç olacak …

0|0
30

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Sonunu sevmedim...

0|0
    0|0
    • Sonu kotu ama sevdigin insani baskasiyla dusunmek daha zor

• Ne mi yapacaksın bunu inan çok üzülerek söylüyorum ama "Hiçbir şey!". Üzülllll üzülll üzülll. Ben onu yapıyorum. Sonra ne olduğunu öğrenirsem sana da söyleyeceğimm...

• Bilmiyorum kafam dumanli

• öss sınavından sonrasını okumadım çünkü o öss değil ygs + lys :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...