Erkeklere bir soru; "Daha iyilerine layıksın" cümlesini ne zaman kullanırsınız?

Bir erkek geçmişi, zor hayat şartları, siniri kendi ve hayatına dair zor koşullar yüzünden sevdiğini söylediği kıza "Ben seni haketmiyorum, sen daha iyilerine laıksın, seninle olursam herzaman üzülürün bunu sana yapamam, bunu haketmiyorsun" gibi cümleler kullanıp seviyorum dediği kızla, kızın ona "Ben seninle herşeye varım, her gün aglasamda, üzülsemde varım" demesine rağmen, erkek itibatını kesiyorsa, bu gerçekten ne anlama geliyor?

Başından atmak içinmi yoksa gerçekten sevdiğini söylediği kızın üzülmesine gerçekten göze alamadığı icinmidir?

0|0
18

En İyi Erkek Görüşü

• Başkasının varlığının ispatıdır bu kelime..

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• net söylüyorum sallıyor. sadece erkekler değilki bu taktik her iki cinsiyetin bilinen taktiğidir. sevmior ama üzmek istemior. ayrılığın kibarcası

1|0
    0|0
  • kız için ne kadar acı olsa da başından atmak için.

1|0
    0|0
    • Peki eyer en son yazdıgında "seni seviyorum" yaziyorsada başindan atmak icinmidir?

• benimde başıma geldi dicem olmicak :) bazen acı versede doğruları söylemek ya da kabullenmek gerekiyor. yardımcı olduysam ne mutlu. ben teşekkür ederim

• Aynen öyle kendini kandırıp, üzülmek ve aslında gelmicek birisi için umut etmek nereye kadar. Evet yardimci oldun tekrar teşekkür ederim.

• bana aşık olan ama benim pek hoşlanmadığım kıza derim

1|0
    0|0
  • imalı söylerim mesela şöyle ya tamam sen 10 puansın ben 3 sen daha iyilerine laiksin ben az gelirim sana anlamında kavga çıktı sanırım şuan :))

0|0
    0|0
  • gerçekten delikanlı gibi seviyor demek oluyor

0|0
    0|0
  • guru olabilir

gerçekten seviyor ama imkansızlıklar olabilir

kötü ihtimal hayatında başka biri olabilir

0|0
    0|0
  • hiç kullanmadım lan -.-

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• gülüyorum çünkü bende bunları duymuştum

Boşver bundan hayır gelmez

1|0
    0|0
    • Aslında bunu farkındayım mantiken ama kalp başka diyor işte..

• Ozaman sıra bende :))

• Aynen öyle :)

Yükleniyor...