Yeni ayrıldığınız sevgilinizin kuzeninizle birlikte olduğunu öğrenseniz, ne yaparsınız?

selam arkadaşlar .. gelelim sorumuza yeni ayrıldıgınız sevgilinizle ya da şöyle diyelim.. istemeden ayrılmak zorunda kaldıgınız eski sevgiliniz ve kuzeninizin birlikte oldugunu ögrenseniz hatta bunun üzerine kuzenin hamile kaldıgınıda ögrenseniz ne yaparsınız hani kuzen ama kardeştende öte bir kuzen ilişkiniz olsa vs.. vs.. evet tepkiniz ne olur ? arkadaşlar ne yaparsınız ? bu durumda bildiginizi şu an her ikiside bilmiyor diyelim..

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• kuzeni alır karşıma oturtur korunma yollarını anlatırım o_O

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Tepkim olmaz.

0|0
    0|0
  • herkes kuzene şunu yaparım sevgiliye bunu yaparım demiş bence aldatılanı teselli etmekten başka bir şey yok adamda tam delikanlıymış eski sevgilinin kuzenine gitmiş insan biraz uzağa gider ne bileyim kan bağı olmayan arkadaşıyla aldatsa bu kadar koymazdı kıza! biraz cila birazda kadife istemeli aldatılan sevgili için:) ben o kızın yerinde olsam o erkeğin kuzenine çıkma teklif ederdim

0|0
    0|0
  • AŞKIN YERI VE ZAMANI YOKTUR ÖYLE BIR AN OLUYOR KI BIRLIKTEYKEN SEVIYORUM DERKEN BILE BASKA BIRINE ASIK OLDUGUNU FARKEDIYORSUN .AŞKA SAYGI DUYCAKSIN AL ELİNE BİR ÇİÇEK GİT TEBRİK ET DERİM KUZENININ MUTLULUGU SENIN MUTLULUGUNDUR

0|0
    0|0
    • Benim bünyeme göre degil sizce haklı olabılırsınız saygı duyarım ama benim bünyem kaldırmaz aşk dediginiz iki ayda bitmez gerçekten aşk olsaydı o aşkın meyvesi masada kalmazdı dünyada olurdu şuan

• OOOOO OZAMAN ŞÜKRET DERİM BÖYLE BİRSEY BASINA GELMEDIGI ICIN.KONUSMAYA BILE DEGMEYECEK BIR ADAM ICIN YORUYORUZ BURDA KENDIMIZI.AŞKIN CİNSELLİĞİN DÜŞMANI OLDUGUNU GÖRDÜM BEN YASAYINCA.EN UFACIK BİR SEY BILE HISSETMEMEK

• Ahh Ah gönül bu otada konuyor kuzenede :)) Kalple mantık ne zmn anlaştıki zaten mantık kuzeninle asla der ama gelde kalbe söz geçir arkadaş ;)

0|0
    0|0
  • kuzeni bende zükerim hazır hamile de kalmış...

0|0
    0|0
    • Yanlış taraftan baktın konuya birdaha gözden geçir bence :)

• Ayrıldıgıma üzülürken iyikide terk etmişim diyorum ilk tekmeyi vuran ben olduguma seviniyorum :)

• orası da var tabi ama ben yaptıklarını yanlarına bırakmazdım :)

• ihanetin kanlı hançerini vuran kahpe yürek bir gün ihanetin kanlı hançerini yemeğe mahkum olur adaletin kılıcı keskin olur...

0|0
    0|0
  • vallla hiç konuşmayı filan keser yüzüne bakmam

0|0
    0|0
  • hiç böle hikayelerim olmadı ya aşk diye neler yaşıyosunuz okudukça ibretleniyorum:)vaybe

0|0
    0|0
  • alan memnu veren memnu aşk-ı memnu

0|0
    0|0
  • aynısı arkadaşın başına geldi.Askerdeyken kız arkadaşı kuzeniyle çıkmaya başladı şimdi kız hamile evleniyorlar filan mecburen aynı ortamlarda bir arada oluyorlar bazen ama kuzeni bir yere çıktığında filan gitmiyor düğünlerine de filan da gitmeyecek

0|0
    0|0
  • Yapcak bişey yok , 18 yıllık kardeşim dediğim adamdanda kazık yedim bu konuda.

Hayat yonttu artık beni önüme bakıyorum.

Sadece ikisinide siler geçerim tek hamlede o kadar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ne kuzeni be görüşmem bidaha. Püüfff karışık işler hamileymiş bide ne diyim ki aama görüşmem ben bidaha banane ya

0|0
    0|0
  • kuzenin maşallah ona yakıştırışıabilecek tüm sıfatların hakkını verebilecek potansiyele sahipmiş

kuzenini karşına alıp onun bu potansiyelini yüzüne vurup görüşmeyi kesebilirsin

daha fazlasına gerek yok zaten çamura taş atmanın anlamı yok

0|0
    0|0
  • o ne öyle ya. kuzeninin annesine yok yok direkt babasına söyle hamile kaldığını bir güzel benzetsin. eski sevgilinde korkudan bir delige girer zaten.

1|0
    0|0
  • canım sen hayattamısın

0|0
    0|0
  • ikisininde yüzüne bakmam.

0|0
    0|0
    • Ama bu çok adaletsiz olmazmı onların yaptıklarına karşılık ? Daha kötüsünü hak etmiyorlarmı ?

• sen insanlığını ve hanımlığını bozma :) ilerde sen daha iyi durumda olunca onlar yaptıkları pisliklerden utansınlar :)

• Ben neler neler yaptım onlara şuan kuzenimle yıldır görüşmüyorum yüzüne dahi tükürmem görsem

Yükleniyor...