Ne yapsam bilemedim ki?

4 yıllık bir ilişkiniz var, bir kez dahi ayrılmamışsınız. Ancak artık kendi hayatınıza dair kararlar alamadığınızı ve çevrenizdeki insanların azaldığını düşünün. Tam olarak bu haldeyim. Aldattığım da oldu zaman zaman, kendimi onun baskısı altında sıkılıp büzülmüş hissettiğim zamanlarda. Ama kendimi tamamen özgür kılmalı mıyım yoksa bu şekilde mi devam etmeliyim onu bilemiyorum. Nefes alamıyor gibi hissediyorum bazen, konuşmak da çözüm değil zaten. Ben ne desem almıyor kafası, anlayamıyor. Yüzlerce kez konuştum bu durumu ama dinlediğinden bile şüpheliyim. Kızlar özellikle sizden cevap bekliyorum, ben ne yapmalıyım? Ona kendimi anlatmamın bir yolu var mı? Ayrılmalı mıyım? Yoksa bunaldığımda aldatmaya devam edip kendimi teselli ettiğimi düşünmeye devam mı edeyim? (İlişkimizde cinsellik yok, hemen atıp tutmayın sonra hayvan mısın sen diye ben de insanım sonuçta)

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Iyiki son cümleyi yazmissin :) bence her ne olursa olsun aldatman dogru degil.cinsellik yoksa " cinsellik yasamak istiyorum de.bende insanim " erkek hormonu kadindan daha isrekli bunu bilmesi anlamasi lazim.kizliga dokunmadanda iliski oluyo.aldatmaktansa bunlari paylassaydn keske derim

0|0
    0|0
    • Doğru olmadığını biliyorum. Anlamaz, babasının annesini aldatmış olmasının etkisi var. Kabullenemez. Ben cinselliğe bir bütün olarak bakıyorum. Saatlerce sevişmeyeceksen, sonunda iki taraf da mutlu olmayacaksa eğer sadece sperm israfıdır yahu ne anlamı kaldı ki. Kızlığa dokunmadan bir şey yaşamak da bana doğru gelmiyor, bir şey yapacaksa sorumluluğunu alabilmeli insan. Zaten o bu konulara çok uzak, başka bir tavsiyen var mı?

• Sen başkasıyla sevişiyorsan bence zaten sen o kızı sevmiyorsin demektir.ben konusmandan bunu çıkara biliyorum ancak.seni anlıyorum o anlamdaki bende insanım dedin.bu konuda ilgim oldugu icin anliyorumda.sen sevişmeden dayanamıyorsan seks yapmadan yani bence beraber oldugun kıza yazık.sen onu aldatmayı geçtim ilk önce kendini aldatıyorsun tesellinde şu "bende insanım" bence seninki bağlılık aşk sevgi degil.belkide kiza olan merhametin.seninde onu aldatdigini duyarsa anlarsa neler olur diye düsün

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...