Dinlediğiniz şarkının sözlerini önemser misiniz, sizin için anlam ifade eder mi?

Soru gayet basit. Hepimiz müziğin evrensel olduğunu biliyoruz, İngilizce, Fransızca, İspanyolca; fark gözetmeksizin çeşit çeşit dillerden şarkılar dinleyebiliyoruz. Peki ya şarkı sözlerini önemsiyor musunuz?

From rivers of sorrow to oceans deep with hope

I have traveled them

Now, there is no turning back

The limit, the sky

I ask my questions

Why? What today? When tomorrow?

Chuck, Perennial Quest'te böyle dizilere yer vermiş örneğin. Böyle şarkılar dinleyince benim gözümde o şarkıların değeri, ve dinlerken harcadığım zamanın da değeri artıyor gözümde. Siz ne derecede önemsiyorsunuz?

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Bazen evet özelliklede jeff buckley'in şarkılarını...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Onemli olan ses tonu sozlerin akişi. Cok begendigim bir sarkiysa yavas yavas kendim ceviriyorum tamamen bitince okuyorum ceviriyi hos oluyor. Turkce sarkilarda slowlara dikkat ederim. Ama soundtrackleri dinlemeyi daha cok seviyorum test cozerken iyi gidiyor.

0|1
    0|0
  • mutluyken müziği

üzgünken sözlerini dinlerim..

0|1
    0|0
  • Canım sıkkınsa evet

0|0
    0|0
  • malesef Türkçe sarkı sözlerine bile pek dikkat edemiyorum ben müzige ve sözlerin müzikle ahengine takılıyorum yoksa müzik bana o derin hissi vermiyor.

0|0
    0|0
  • Evet tabikide anlamli sozlerini onemsiyorum sarkinin

0|0
    0|0
  • Sözleri anlamlı değilse o şarkının bir değeri yok benim için.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• türkçe şarkıların sözleri önemli ama yabancı şarkılar için o kadar değil çünkü söylediklerinden bir şey anlamıyorum.ancak senin gibi yazarsa anlayabiliyorum

0|1
    1|0
  • Ruh halime bağlı

0|0
    0|0
Yükleniyor...