Erkeker cevaplasın lütfen.

kız arkadsınızla kavga edıyosunuz ve kız arkadasınız sürekli gecmiste yaptıklarınızı yüzünüze vuruyor ve tartısırken ne konustugunu bilmiyor haliyle kırıcı konusuyor ama siniri gecincede gelip gonlunuzu alacak biliyosunuz . daha sonra bir olayın etkisinden gecmesı cok suruyor sımdı soruyorum bu kızın bu hareketı sızı sogutur mu?

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• Erkek yaptığı hatalar ile kızın eline koz vermiş bir kere. Hata yapmasaydı sürekli hataları yüzüne vurulmayacak ve onuru incinmeyecekti. Kızın eline kozu vermeden önce düşünseymiş :) Hiçbir kıza ailenden bahsetme-devamlı bilgi toplar sonra kriz anında yüzüne çarpar

hiçbir erkeğe cinsel taviz verme-evlenmeye niyeti varsada amacına ulaştığından terkeder

kız milletinin hatasını görüpte söylemezsen ya kendini hatasız sanar ya da seni ahmak

erkek kızdığı zaman susmayı bilin hanımlar bırakın alevlendikçe alevlensin sonra pişmanlığı daha büyük olsunki sizin ''tribinizi''kaldırabilsin

iki insan birbirine güvenmiyorsa doğal olarak üstte yazdıklarımın hepsi başınıza gelecektir

size güvenmeyen ile oyalanmayın dünyanın en iyisi güzeli olsa bile

arkanıza bakmadan kaçın...çünkü güven olmayan yerde saygı durmaz saygının olmadığı mekanda sevgiden bahsedilemez bile sevmeyen sadık değildir

3|0
    0|0
    • Çok güzel yazmışsınız, tebrikler. Özellikle şu sözünüze bayıldım, çok mantıklı. (erkek kızdığı zaman susmayı bilin hanımlar bırakın alevlendikçe alevlensin sonra pişmanlığı daha büyük olsunki sizin ''tribinizi''kaldırabilsin)

• Ama unuttuğun bir şey var; Saygı bittiyse eğer ilişkide bitmiştir. Bunu boşu boşuna uzatıp, birbirinizi daha fazla incitmenin manasız olduğunu düşünüyorum. İyi geceler

Erkekler Ne Diyor 17

• Yanlış yaptığını fark etmek ve bundan kurtulmaya çalışmak, sorgulayıp, doğrusunu aramak bir erdemdir.. Yaptığının yanlış olduğunu bilerek onda ısrar etmek , en hafif deyimle vefasızlıktır..

Sonuçta hepimiz insanız, sevdiğimiz kişinin, vefasız değil, erdemli olmasını isteriz :))

0|0
    0|0
  • Hıcc bir insan her gun aynı yemegın ısıtılıp yenmesınden hoslanmaz.

Bir süre sonra her acılan yara acımaya baslar.

Ve neden bu eziyeti cekıyorum diye dusundurur.

0|0
    0|0
  • La s.git*senlemi uğraşcam derim içimden, ona karşı ise kibarca; "sende farkındasın ki bir takım sorunların var, seninle bu ilişkiyi devam ettirmek beni mutlu etmiyo artık, umarım sende seni benden daha çok mutlu eden birini bulursun, hoşçakal" derim göz menzilinden çıkana kadar yavaşça yürürüm göz menzilinden çıkıncada ölümüne depar atar o semtten ayrılırım.

0|0
    0|0
  • 1 kere yapar 2 cide affetmem

0|0
    0|0
  • 1- çok saçmasın

2- takıntılı ve fazla gururlusun(fazla gurur döte zarar)

3-Sevgilin en ufak açıkda başına kalkacak

4-Ona karşı tutumun şu olmalı; Geçmişteki hayatın senin hatandır beni ilgilendirmez önemli olan benimle geçirdiğin zaman bana hediye vaadettiğin zamanındır.

5- Beni yargılayan bir kızı kapının önüne koyarım

0|0
    0|0
  • Soğutur ve tiksindirir. Yani 1-2 kere neyse ama bunu sürekli yapıyorsa bu affedilemez.

0|0
    0|0
  • seviyosam sogumam ama çok üzülürüm. bu sefer kız benden bir şekilde özür dilemek zorunda kalır.

geçmişimle yargılanmak istemem

0|0
    0|0
  • Geçen süreye bağlı. Şimdi gelse eski sevgililerimi terlikle govalarm

0|0
    0|0
  • Sürekli olması soğutur.

0|0
    0|0
  • bir sürden sonra ister istemez soğur insan

0|0
    0|0
  • izin vermezdim heralde böyle konuşmasına.sorun neyse halletmeye çalışır bir sonra bu olay yüzünden sorun yaşanmazdı.

0|0
    0|0
  • seviyorsam hayir zaten sevmissem yuzume vurulacak bisey yapmam

0|0
    0|0
  • Bıktırıyor insanı. Sürekli olduğu zaman bezdiriyor.

0|0
    0|0
  • 6 senelik ilişkim bu yüzden bitti.

0|0
    0|0
  • Benzer şeyleri ben yaşıyorum. Boşanmayı bile düşünüyorum zaman zaman..

0|0
    0|0
  • Soğutur tabi ki

0|0
    0|0
  • sende aynısını yap onun tepkisine bak ve karar ver

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Durmadan yüze vurulması soğuma yaşatıyor. Yani kendi açından düşünsene, sen bir hata yapıyorsun ve durmadan erkek arkadaşın önüne sunuyor yaptığın hatayı. Hoşuna gitmez eminim.

0|0
    0|0
  • bi an sevgilim kız profili açtı benim adıma konuşuyor sandım inşallah öyle değildir :D gönlü alınana kadar soğutabilir yani ilişkiyi zedeler bu şahsen bir farkımız yok yapmasalarmış

0|0
    0|0
    • yok yok öyle değil bu hatayı ben ona yapıyorum..

Yükleniyor...