Aşkınıza Hiç Sahip Çıktınız mı ? Sonuç ne oldu ?

Sorum Şu ?

Aşkınıza Hiç Sahip Çıktınız mı ? Sonuç ne oldu ?

0|0
810

En İyi Erkek Görüşü

• Evet çıkmıştım. Evini terk edip benim yatağıma girdiğinde, alnından öperek yataktan çıkmış, O uyanana kadar uyumamıştım. Uyandığında ; ona ; Yaptığının yanlış olduğunu anlattım. Ardından alıp evine götürmüş, babasına teslim etmiştim. Ve söylediğim cümle aynen şuydu ;

Kızınız benim evime nasıl geldiyse, onu size geldiği gibi geri getirdim... Ona sahip çıkın diye, tamamlamıştım. Korudum, kolladım. Kendimden bile... Sonuca gelince ; En yakın arkadaşlarımdan biri ile yattı. Onunla evlendi. Çocuğu oldu vs. Sonrasında adam buna tekmeyi koydu tabi :) Eden bulur demişler...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Sahip çıkmazsan, senin aşkın olmaz ki o zaman.. Sıkıştığı zaman satan kişi den, iyi tüccar olur, aşık değil :)

0|0
    0|0
  • Cıkmadım.

3aylık psıkolojık sıkıntılar.

0|0
    0|0
  • sıkıldı gitti sonra geri geldi ama iş işten geçmişti artık ben istemiyorum ve şuan ne yapsam vazgeçiremiyorum...

0|0
    0|0
  • Sahip çıkmak oldu da hanı ınsanın yedekte oldugunu öğrenmesı çok kötu bı duygu bılıyormusun

anlatabılıyormuyum yasadınmı bole duygu?

0|0
    0|0
  • uzun zaman oldu çıkmıştım sevsem başka birini yine çıkarım ama karşıdakide çıkmalı

0|0
    0|0
  • neler yapmadım ki evlendik ayrıldık

0|0
    0|0
  • Kıymet bilseydi yanında olurdum , şuan sürünmezdi arkamdan.

0|0
    0|0
  • sahip cikaya calisiyoruzda aramizda mesafeler var

0|0
    0|0
  • en son sahip çıktığımda b.o.k kondu üstüne. sahip çıkmayacaksın. herzaman çiftlerden biri daha çok seviyor daha çok önemsiyor. çok önemsiyen insan ortada mal gibi kalıyor.

sonra sende önemsemeyenlerden oluyorsun rahatlıyorsun. millet alışmış 4S kuralına malesef.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• sonuna kadar sahip çıktım hemde ailemin inanmamasına rağmen sahip çıktım aşkıma içimde ki aşkıma ve o adama

onlara en iyi şekilde gösterdim onu sırf sevsinler diye gözlerine girsin diye ama yok o bilmedi kıymetini kendi tercihi

0|0
    0|0
  • evet çıktım. şuan ayrıyız. ama ayrı olmamız sonuç değil, durumdur. asıl sonuç: halen sahip çıkıyorum :) yakında barışırız. daha önce de olduğu gibi. bir insanın ruh eşin olduğuna inandığında. savaşmadan bırakmak basit geliyor.

0|0
    0|0
  • Sonuç daha önce hoslandıgı kız tekrar ortaya çıkınca ıbnelık yapmaya başladı bende sektir ettim.Pişman değilim.

0|0
    0|0
  • ben kendi aşkıma sahip çıktım ama olmadı başkasıyla nişanlandı şuan bana aşık olan kişiyi seviyorum kısa zamanda inşaAllah bizde nişanlancaz dua edin lütfen bize :)

0|0
    0|0
  • sahip çıktım ama totoma yemiştim tekmeyi

0|0
    0|0
  • Evet cikarim. Sahipde cikarim, her yere cikarim.

0|0
    0|0
  • "Tırt"oldu,çok basit.

0|0
    0|0
    • Bence çok demode. Aşk tırt olmaz, pırt olur.

Sıçışa geçtiğini andır sevmek, kaybedeceğini eninde sonunda görememek ..

Ahah.

Not: (aslında sana asılıyorum)

Not2: (aslında bu sadece eğlence)

Not3: (yalnız asıldığım başka eğlenceler yok)

• evet sahip cıkarım herzamanda değiyormu orası mechul

0|0
    0|0
Yükleniyor...