Türkiye de satılan protein tozlarının cogunun sahte oldu soyleniyor bu dogrumu sizce?

Türkiye de satılan protein tozlarının cogunun sahte oldu soyleniyor bu dogrumu sizce amerikada cogu marka onay almamıs ancakşu anulkemizde orda onay almıyan markalar burada onay almıs vaziyette.

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

• bizim ülkede hiçbişey hakkıyla denetlenmiyor zaten. abd ve avrupa ülkelerinin çoğunda ülkeye gelen ithal mallar çok iyi denetlenir. standartlara uygun olup olmadığı incelenir. yoksa geri gönderilir. bizdeyse en kötü mallar bizim vatandaşlarımıza kalır, dışardan gelen ürünler yeterince denetlenmez. insanın kıymeti olmayınca böyle oluyor haliyle...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hayır neden olsun iyi bir yerden aldığın sürece GNC gibi yerlerden bahsediyorum hiç bir sorun olmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• doğruluk payı yüksektir. protein tozu diye nişastayı doldurup satan oç larıda var bu ülkede maalesef..

0|0
    0|0
  • öyle bişe olsa bir çok sporcu isyan ederdi.

şuana kadar hiç şikayet görmedim.

0|0
    0|0
  • dedigin gibi olsaydi kimse gelismezdi psikolojik olarakda olmasi imkansiz kullaninca goruyozda vucudu sisiyor

0|0
    0|0
  • Protein tozu kullanmanı pek tavsiye etmem kadınlık hormonlarını arttırıyomus sesin incelmeye başlıyomuş o biçim oluyomuşsun sonra :D

0|0
    0|1
  • kısırlığa bile sebep olduğunu duymuştum. Doğru düzgün spor yapıp kasları çalıştırmak en güzeli. spor yapmış birisi olarak söylüyorum bunu.

0|0
    0|0
  • Kaliteli marka alırsanız problem olmaz. Boşuna dememişler ucuz etin yahnisi yavan olur diye.

0|0
    0|0
  • Kanka alman malı en iyisi orjinalı bul hemen al

0|0
    0|0
    • ben almanların l carnitne kullanıyorum alman larınki cok iyi ben neosanteden alıyorum dostum bu arada ambalajlara bakmak lazım eger yapıstırılmıssa sahte ancak aynı ızadaysa makınedır.

• aynen bende 3 gün yüzücem 1 rer saat yaglar gider :)

• verdin kiloyu soyleme nazar degiyor haberin olsun :)

• doğru olabilir bencede.

0|0
    0|0
  • cok dogru bunları nerden biliyorsun.

0|0
    0|0
    • toptan alıcılar var bu isin icinde olan tanıdım onlar toptan alıyor ve cok ucuza geliyor cokta iyi satıs yapıyorlar.

Yükleniyor...