Bu isimler gönderilmeli diyorum ?

3-2 kazandığımız bu maçta oyuna sonradan giren hücumcularımızın berbat performansı sizi de endişelendirmedi mi? İlk yarıda sıfır çeken bir Mustafa pektemek ile filip holoskodan bahsediyorum. Arada bir top oynayan şişmanoğlu bile onlardan daha faydalı oldu. Ayrıca takım olarak yeterince agresif olmamamız, adeta gole davetiye çıkarmamız da beni endişelendirdi. Siz ne düşünüyorsunuz ?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• hacı evde babamla izliyorduk maçı maç 3-0 olduğu dakikada bakta gör erciyes bu maçı çevirir dedi bana o an babamdan şüphe duymaya başladım ne diyor bu diye :D bjk nin kağıt üzerinde iyi bir kadrosu olabilir ancak oyuncular oyundan çok çabuk düşüyorlar defans hattı ise evlere şenlik bir motta iyi iş yapıyor bide sakat sivok bjk sağlam bir stoper ve sağ bek alırsa daha iyi olur diye düşünüyorum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence siz fena değildiniz ama her maçta her oyuncu oynamıyor işte bu her takımda böyle sanırım defansınız sıkıntılı bir de çok basit 2 gol yediniz

0|0
    0|0
  • hayırlısı artık

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Beşiktaş sonradan oyundan hep kopuyor...

0|0
    0|0
  • mustafa ya rusyadan teklifler geldiği söyleniyodu bilmiyorum ama iyi bir teklif gelirse satılmalı

0|0
    0|0
  • macı izlemedim ama bir fb li olarak bjk nin iyi kadrosu var sadece moral ve azim eksik.

0|0
    0|0
Yükleniyor...