Acaba onu arasam peşinden koşsam sevdiğimi söylesem ne düşünür?

onu arasm ya seviyrm anla desem , hep mi kaçar ki benden beklemek öldürüyor insanı :(

Güncellemeler:
Off hala aramadı beni cok üzülüyorum susuyor bana ara sıra faceye giriyor felan arasam hata mı ederim ben beklemeye devam mı :(
OF nasılsn felan yazdm iyiyim ders calsyrm yazdı ne yzsm die düşünrken dha sordgun sorulara cevap vermeyecegmi bil ddi neden ddm sözle ifade edlcek seyler değil ddi bi cok nedeni vr anlatamıcagm yazdı off ne ypmak istyor bu ne diyor ya yazamadım birşey :(

0|0
15|2

En İyi Kız Görüşü

• Sakın sakın arama. Sonra daha kötü oluyor inan. Karşındaki insanın peşinde koşman onu itmekten başka işe yaramıyor. Bırak biraz bekle daha sonra o dönecektir zaten istiyorsa. (olayı tam bilmiyorum ama istemediği halde arayacakmışsın gibi geldi. yapmamalısın bunu bence..)

0|0
    0|0
    • O aradı beni geçen sohbet etmek istedi arkadaşız felan dedi sinirime gitti uzun sürdü ama konuşmamız biraz sohbet ettik ama sinirlendirdi beni barışmak istedim bilmiyorum acele mi ettim hatalarımdan pişmanım dedim felan ama yok sustu yani sevglili konusu açılınca belki dedim sesimi duymk istemişti die sevndm arayınca :/

• Ara öyleyse..

• Off hala aramadı beni cok üzülüyorum susuyor bana ara sıra faceye giriyor felan arasam hata mı ederim ben beklemeye devam mı :(

Kızlar Ne Diyor 14

• Hiç durma gün bugün

0|0
    0|0
  • Söyle bir şansını dene ama istemiyorsa üsteleme

0|0
    0|0
  • Git söyle dedik ya ne kaybedersinki

0|0
    0|0
    • Korkuyorm .s biliyo sevdgmi aslnda .s

• korkma boşver senin söylemen lazım ben seni sevmiyorum dese nolcak önüne bakarsın daha iyi böyle ancak zamanını harcıyosun.Test edilip onaylandı.Git konuş

• Bence söyle!

söylemedikte ne oldu :(

0|0
    0|0
  • araa söylee bilsin.. hatta ver numarasınıı ben arim :D

0|1
    0|0
  • bişey kaybetmezsin :) içinde kalmasın söyle bence

0|0
    0|0
  • yapma ben yaptım da noldu kendini vazgeçilmez sandı beş altı ay geçince vazgeçiceksin ondan :)

0|0
    0|0
  • Bir tarafı kalkar.

0|0
    0|0
  • İçinden ne geliyorsa onu yap.

0|0
    0|0
    • içimden gelen seyler onu kaçırırsa bnden .s

• Arama. Sabret sabredersen kazanırsın yapıcaklarını planla

0|0
    0|0
    • beklemek acıtıyor bni facede felan birşeyler beğeniyor görüyrm yni karsıma ckıo üzülyrm 1 gün gecmiyor ki

• Bencede öyle yapmalısın...

0|0
    0|0
  • ara ve söyle :)

0|0
    0|0
    • o facede oyun felan oynuyor bişeyler beğeniyor onu görnce arayasm geliyor o arasa bi kez .s neye dayanarak ara ve söyle diysn ?

• mahsus demiş bence onu. yoksa normal sıradan bi arkadaş neden kafa karıştırsın ki?

• Bilmiyorum ya :S sey önceki yazdıgım bi yazı vr ona bi göz atabilirmsnız biraz uzun ama belki daha iyi anlar duruma ne yapabilcgme onunda düşüncesini anlar bilgi vereblrsnz bna ?

• ters etki yapmazsa ara bakalım

0|0
    0|0
  • ara gitsin. söyle yahu, bahar geldi, bişe olmaz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• söyle. hiç bir kız erkeğe teklif etmez. etse de yanlış anlaşılabilir. bu yüzden ilk adımı erkek atmalı ama kızlar da istediğini bakışlardan mimiklerden belli etmelidir. yoksa kızın bizden hoşlandığını nereden biliriz medyummuyuz.

0|0
    0|0
  • Hiçbirşeye yaramaz eğer yaparsan

0|0
    0|0
Yükleniyor...