İran kedisi sahiplendiren varmı?

arkadaslar merhaba uzun zamandır arıyorum birde buraya sorayım dedim elinizde iran kedisi olup sahiplendirmek isteyen varmı? Özelden konusup irtibata geçebiliriz :)

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• İran kedilerinin bakımı zordur, şakaya ve ihmale gelmez. Kedi sahipleneceksen önceliğin hayvanın cinsi olmamalı.

0|0
    0|0
    • tabiki tüm hayvanları seviyorum barınaklara gidip yardımda ediyorum elimden geldiğince, ama uzun zamandır arastırıyorum ev için iran cinsini tercih ediyoruz

• Sadece güzelliği için tercih ediyorsunuz, o yüzden neyle karşılaşacağınızı bilmiyorsunuz. İran kırması bir kedi bulabilirsiniz belki ama saf kan bir iran kedisini ücretsiz sahiplenebileceğinizi sanmıyorum. Bu kediler ticari değeri olan kedilerdir. Sıkıntı da burada zaten.

• merak etmeyin neyin ne oldugunu gayet biliyorum. Bir grupta ücretsiz sahiplendiren kişilerde var onlarlada iletişime ggeçmeye çalışıyorum, evet bu cinsler ticari olarak kullanıyorlar ama kimileri bu durumun yanlıs oldugunu düşündükleri için ücretsiz sahiplendiriyorlar

Erkekler Ne Diyor 5

• İran Kedisi elime geçerse onu doğal ortamına bırakırım.

0|0
    0|0
  • Var

0|0
    0|0
  • İran zor bulursun ancak beyaz bir Ankara-Van bulabilirsin buradan: link

0|0
    0|0
  • normal kedi olmazmı sokakta var bizim Mart demiyio Nisan demiyo erkek vuracam bir gün :D

0|0
    0|0
    • her kedinin bir cinsi vardır sokaktakiler genellikle sarman ve tekir oluyor :D

• bilmiyorum artık hangi cinsse giderken arada cins cins bakıyo ümügünü sıkacam :D

• iran kedisini sahiplendirmek istiyen çikarmi tartişilir

0|0
    0|0
    • bencede öyle ama sorayım dedim nereden ne çıkar belli olmaz :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...