Erkeklerin sevgililerini arkadaşlarıyla paylaşması?

Sevgililerinizi erkek arkadaşlarınıza anlatır mısınız? Yaşadıklarınızı arkadaşlarınızla paylaşır mısınız? Ve bunun belli sınırları nelerdir?

Güncellemeler:
İtüsözlükten alınmış bir alıntıdır. Bu soruyu bu yüzden sordum ^^

o.ç: olum kızı attım yine eve bir görcektin halimizi kan ter içinde kaldık.

ben: attıysan attın* bana ne anlatıyon burada uyarıcı etkimi yaratmak istiyosun kot pantalonum varken.

o.ç: ne var olum anlatıyoz işte gör arkadaşını.

ben: bırak anlatma* kızla yüzyüze bakıyoz aklıma gelicek konuşurken kızın cıplak hali.

0|0
121

En İyi Erkek Görüşü

• herşeyin en doğrusunu daima yaşayanlar bilir ama bazen içinden çıkılmaz durumlar olabiliyo.. bu durumları en fazla 1 kişiye (gerçek dost olmalı ) anlatabilirsin.. yani ben öyle yapardım. sınırlara gelince de tabii ki özel anlar paylaşılamaz, onu paylaşan gavattır zaten :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 20

• ya detaya inmenin bir anlamı yok kısaca i*neliğin anlamı yok yüzeysel olarak anlatılabilir de bu kadar değil ya itüsözlükteki gibi , çünkü bazı şeyler mutlaka paylaşılır ama benim tabirim ile dört duvar arasında yaşanan olaylar dört duvarın arasında kalır . Hoş böyle bir olay yaşamadım. Yediğim haltlarıda anlatmak gibi bir huyum yok .

0|0
    0|0
  • Ben özelimi kimseyle paylaşmam..

0|0
    0|0
  • Kıza özelimsin güzelimsin sen benim herşeyimsin diyip gidipte muhabbetini etmek en büyük totoşluktur...

Ha kızı alıp pazarlamışsın ha gidip yaptıklarını anlatmışsın aynı şey... Söylediklerin karşıdakinin kafasında bişeler canlandırabiliyo sonuçta o yüzden herşey gizli olmalı... En güzeli

0|0
    0|0
  • Paylaşım ayıp :(

0|0
    0|0
  • gerdek gecesi neler oldu diye sorarsınız kısır gününde sonra bize laf sokarsınız çok ayıp:)

0|0
    0|0
  • Hayır, hiç bir şey anlatmam ..

0|0
    0|0
  • bu sınırları koruduğu müddetçe sorun çıkmayan bir durumdur. ama tabi işin içine sorunlar ya da sululuk girerse herşey açık bir şekilde üçüncü şahsa anlatılabilir bazen çare için dediğim gibi bazende hava cıva için. bü böyledir.

0|0
    0|0
  • ne anlatcaz nasil tanistik falan filan.nasil bir kiz falan filan

0|0
    0|0
  • hatunla buluştuk-buluşucaz bukadar

0|0
    0|0
  • her insanın sırdaş olduğu illa birileri vardır.derdini sevincini paylaşmak ister.insanın tabiatında vardır...bu özellik...çok detayları anlatmak da doğru değildir..zira yarın aleyhinde kullanıla bilir...

0|0
    0|0
  • hiç sevgilim olmadığı için cevap veremiyeceğim :(

0|0
    0|0
  • hiçbirşeyi paylaşmam onlar kimki kavga çıkar kimse bana sevgilim hakkında özelimi filan soramaz.

0|0
    0|0
  • benim arkadaşlarla sohbetim

- knka sevgilinle naptınız bugün

+ aynı şeyler knka

- anlat işte g.t

0|0
    0|0
  • Bir erkegin paylasmasi hic dogru degil ben anlatmam

0|0
    0|0
  • Onu yapan karaktersiz şahıslar var.. Ama sevdiği kızı anlatmazlar sanırım o kadarda değil..

0|0
    0|0
  • Kizlar konusur ama erkekler konusmaz. Hatta yengemiz deriz yani.

0|0
    0|0
  • özel olmalı anlatılmamalı

0|0
    0|0
  • Hiçbir şeyimi paylaşmam kıskancımdır :S

0|0
    0|0
  • anlatmam ben pek...herşeyi kendime paylaşırım..çünkü kendimdeki sorunu kendim çözmeyi severim

0|0
    0|0
  • kızlrda anlatırdır kız kıza biliom

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ikizi de varsa iş daha beter hal alıyor sanırım :(

0|0
    0|0
    • Başına mı geldi :| :|

• evet :( gece birlikteydik. telefonlaşmak zorunda kaldılar. onlayım dedi. ben de gerek yoktu benle olduğunu söylemene dedim. o da ikiz olmak biraz farklı olur dedi :(

• Çok acayip :|

Yükleniyor...