Herhangi bir maç sonrası yorumlarını dinliyor musunuz?

Sanki şu maç sonrası yorumlarını dinlesem futboldan tamamen anlayacakmışım gibi geliyor.

Ben gereksiz buluyorum, şahit olduğum kadarıyla izleyeni çok.

Siz takip ediyor musunuz?

0|0
6|25

En İyi Erkek Görüşü

• Sanki biz sınava girdik de sınav sonrası çözümlerini takip ediyoruz:

-Ahmet o soruda o işlem hatasını yapmayacaktı arkadaş. Bariz ofsayt.

-Hakan topu aldı, tam şutunu çekecekti ki Ahmet'in müdahalesi geldi. Ve Ahmet hocaya (hakeme) yakalandı. Sen misin kopya (forma) çeken. Haketti arkadaş sarı kartı.

-Hele o şıkkı işaretlerken yaptığı kaydırma (ayağa kaymak yook); resmen penaltı. Al şimdi kırmızı kartı da kal bakalım sınavdan. :)

Futbolcular kendi sınavlarını ve yorumları bizim millet kadar izlemiyordur bence :)

Adamlar oynuyor topunu, alıyor parasını, keyfine bakıyor.

Ee zenginin topu fakirin dilini yorarmış. Yada öyle birşey işte :)

Ben ancak çok önemli ve milli derecede bir maçsa ve izleyememişsen, özeti için açarım. Yoksa izlenem. Yada bazen futboldan çok komedi oluyorlar, bazen de kavga ediyorlar, denk gelirsem o zaman bakar geçerim

Bu benzetmeye göre bakarsak sen de yorumları izlesen belki çözebilirsin olayı. Olabilir yani :)

1|0
    0|0
    • Uzun bir cevap görünce bana saydırdın sandım :)

Ahmet Çakar ve Erman Toroğlu varsa o programın teması spor olmamalı zaten.

Allahtan futbolu kavramak gibi bir kaygım yok, olsaydı paso onları izlerdim :))

• Depara kalkmış Ibrahim Üzülmez gibi tutamadım kendimi, soru da ayağıma tam oturunca bir şansımı deneyeyim dedim, çektim şutu mu cevap olarak. Vee Sabri reyiz ağlarda, top tribünlerde :)

Saçmalarım ben böyle arada.

Sakin ol bu da geçer aldırma :)

• :)))) Estafurullah, sorularıma adeta pastel renksin :)

Yine bekleriz

Erkekler Ne Diyor 24

• daima dinlerim

1|0
    0|0
  • yendiysek dinlerim bakalım i.nelik yapmadan yorulayacak mı diye.yenildiysek zaten yerde yere vururlar

1|0
    0|0
  • yok şu ofsayt şu faul bilmem ne hakemler sizin gibi kameran görmüyo ama bazılarındada haklılar hakem nası görmez anelkanın elle attıgı golü

1|0
    0|0
  • Hayır dinlemiyorum

1|0
    0|0
  • son 2 senedir nedense futboldan çok soğudum

1|0
    0|0
  • Yok istedigim seyleri baskalarının ypamalarından hoslanmam.

1|0
    0|0
  • nadır gorulen bır olay olursa hemen hemen her yorumları dınlemeye calısırım . eger oynanan futbol ıle yorum yapılıyorsa kesınlıkle ızlemem cunku kendımı aptal gıbı hıssedıyorum o zaman yanı benım ızledıgım macı tekrar bana anlatıyo sankı gormedım ben

1|0
    0|0
  • maçlarla aram pek iyi değil o yüzdendir ki pek izlemem genelde maçı izlemem ben , kaldı ki yorumları dinleyeyim :)

1|0
    0|0
  • Dinlemiyorum.Hiçbiri tarafsız yorumlamıyor.

1|0
    0|0
  • Olan olmuş biten bitmiş daha ötesi ne anlamıyorum bende :D

1|0
    0|0
  • takip etmeyin prim vermeyin. İki kişivar dinlediğim biri Uğur Meleke diğeri Sergen di o da hoca oldu maalesef.

1|0
    0|0
  • Dinliyorum ...

1|0
    0|0
  • bence saçmalıktan ibaret

1|0
    0|0
  • ben kendim yorumlarim

1|0
    0|0
  • genelde dinlerim

1|0
    0|0
  • Dinlerim...

1|0
    0|0
  • gereksiz yorumlar. boş muhabbetten başka birşey değil sadece ego tadmin ediyorlar yok rüştü bunu yapmalıydı volkanı çıkarması hataydı alex niye gitti aykut hoca bunu niye yaptı. :D tuhaf.

1|0
    0|0
  • Olaylı maçlarda tabiikide ama doğru yorum yapabilenleri sadece. Seçici olmak lazım bu konuda

1|0
    0|0
  • İlgimi çekmiyor .

1|0
    0|0
  • tabiki en buyuk hobım

1|0
    0|0
  • tabiki dinliyorum neden gereksizki (sadece tuttugum takım kazandıgında dinliyorum ^^)

1|0
    0|0
  • gülmek icin Ahmet Cakarı dınlıyorum

1|0
    0|0
  • Fenerbahçe maçları sonrası dinliyorum diğerlerini izlerim ama dinlemem maç sonrası

1|0
    0|0
  • Eskiden illa ki ama artık sarmıyor.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• offf sorma yaa bir pozisyonu bir kerede anlamıyorlar sanki on kere durdurup baştan izliyorlar ben de ona deli oluyorum :)

1|0
    0|0
  • Evet kesinlikle dinlerim zaten dinleye dinleye futbol bilgimi genişletip ilerlettim

1|0
    0|0
  • onlari dinlemene gerek yok yorumcularin bazilari taraf tutuyo ridvan dilmen ahmet cakar vs git maci izle arkadas ortmaninda anlarsn neyin noldugunu

1|0
    0|0
  • yek yaa ne dinlicem

1|0
    0|0
  • ara sıra dinliyorum bazen kaybeden taraf ne diyeceğini şaşırıyor :D

1|0
    0|0
  • denk gelirsem

1|0
    0|0
Yükleniyor...