Töre için 8,5 aylık kadının öldürülmesi....!!!

bir töredir bir namus kavramıdır almış başını gidiyor bu kahrolası insanın canının beş kuruş etmediği gerici aptal zihniyette hangi kitapta yazıyor kadına bir de hamile kadının canına kastetmek 8,5 bir aylık kadının her şeyden önce bir annenin katlediği bir coğrafyada yaşamanın ezikliğini yaşıyorum şu an benden başka bu duyguyu yaşayan var mıdır ?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Birde utanmadan kızın namazını kıldılar. Şerefsiz Allahsız cahil köpekler.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bu ülkede oyun çağındaki kız çocukları 60'lık adama eş diye satılıyor..

Bu ülkede , büyüyünce hırlı mı hırsız mı katil mi olacağı belli olmayan daha beşikteki bebeler birbiriyle kertiliyor..

Bu ülkede kızı sevdiği adama kaçtı diye toplumda başını dik tutabilmek adına, öbür ailenin diğer evladına göz dikiliyor.

Bu ülkede kızı sevdiği erkekle öpüştü/sevişti diye silah doldurup evlat acımasızca katlediliyor..

Bu ülkede, namusu 2 bacak arasında aradığı için yeni evli evlatlarının gerdek odası kapısı önünde bekleyerek malum çarşaftaki saçma '' delil'' i görmek adına cinsel sorunlu evli çiftler yaratılıyor..

Bu ülkede '' Baba benim sevdiğim biri var '' diyemediği için aile heyetinin kararıyla istemediği biriyle yıllar sürecek mutsuz bir evliliğe adım atanlar var..

Bu ülkede 21.yy da olduğumuz halde hala cinsellik, sevmek ve sevilmek tabu..

Bu ülke sevişmenin değil , savaşmanın mübah olduğu bir ülke..

İnan ben senden daha fazla utanç duyuyorum böyle bir coğrafyada yaşamaktan..

0|0
    0|0
  • İzledim haberi. Saydırmadım değil, sinirlerim hopladı. Kadın gitmiş kadın koruma yerine sığınmış, kuzenleri kandırarak çıkarıp elektrik direğine bağlayıp, boğmuşlar sonra kuyuya. Bu nasıl geri kafalıktır. Evlenmeden hamile kalmışda bilmem ne. Tamam yanlış bile olsa, hiçbir insan hiçbir insan tarafından öldürülmeyi hak etmez.

0|1
    0|0
  • bune lan icim acidi. o masum bebegi ve annesini öldürerek cok namuslu oldular namussuzlar.

0|1
    0|0
  • YorumsuzZzZz!

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bu memlekette 90 yıldır çehaletle uğraşılıyor. Ama memleketimizin bazı yerlerinde bir arpa boyu yol gidemedik. Araplarda eskiden kadını aşağılamak ve küçümsemek ve hatta öldürmek serbestti bizde kadın erkek törenlerde bile eşitti, Nasıl oldu bilmiyorum islamiyette olmamasına rağmen bu tür olaylar töre diye bizim de topluma girdi.

0|1
    0|0
  • ben varım hacı.her cehalete töre deniliyor bazı medeniyetlerde

0|1
    0|0
Yükleniyor...