Moralim çok bozuk yoruma gelin gençler?

ben biriyle tanıştım 15 gün önce neyse cok yakın candandı sonra urfaya gıttı sınavlarım felan var bana zaman tanı sonra konusalım dedı tamam dedım sınavları bıttı bugun haal soguk arada yazıyor 2 saate bır sonra cıkıyor felan urafada arkadaslarımla bıle bulusmadım ders calısıyorum dedı bulusmus arkadasının facesınde gordum moralım bozuldu pazar gunu buluscaz yalandan agzını aradım yarın bulusalım dedı bılmıyorum bebegım bakarız dedı ama halaa cevap yok hep soguk acaba benı kendınden sogutmayamı calısıyor ne degıstı bu 10 gunde anlam veremıyorum.sabah dedı sınavlarım bırıyor bugun rahat rahat konusurz sınavı bıttı basım agrıyor yatcam dedı daha yazmadı neden sızce bıktım artık ugrasamam senle artı sıkıldım bb dedım

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• elde edene kadar uğraşıp bir tarafını yırtıp sonra elde edeceğini anlayınca kıvıran erkek müsveddesi örneği klasik

1|0
    0|0
    • o zaman yavaş yavaş mantıklı düşünmeye başla

Erkekler Ne Diyor 5

• O küfür olayı zaten ipleri koparan olaydı. Biraz da sen dar tutuyorsun gibi karşındakini, bu da sıkar.

Ama bunlar bir kenara, sonuçta o şu an başka bir şehirde ve o ortamın atmosferine kapılıyor. Doğal olarak senin bulunduğun yer de 2. planda kalıyor gibi bir şey...

Ki sen 15 günlük bir süreçten bahsediyorsun, tavırlarını koymaya devam et, Ama sıkma, ama rahatsız olduğunu belirt. Buna rağmen çok geçiştirme takılıyorsa sen artık eskisi gibi umursamamaya çalış, umursama, belli etme.

Diyeceksin ki umursamıyorum, sen tepki de verirsen gene umursamış olursun. Yani o adım atsın, bir kaç gün susarsa ve adam akıllı adımı olmazsa umutsuz olacak gibi bu çocuk.

cut.

0|0
    0|0
    • hayır hala bebgım canım dıye konusuyor ama yazmıycam bu sondu bunaldım hep bahane skıldım yanı bende ınsanım yazmıycam bakalım yazcakmı yazmazsada daha takmam sadece cok kırıldım..

• Tepkin bu kadar sesli olmasın, sessizliğe gömül, fırsat ver.

• yazmıycam dahaa..

• dedi ve dedin

0|0
    1|0
  • Sıra gecesi yapalım gel bidanem de :D

0|0
    0|0
  • Kaçan kovalanir iste sende yuz verme

0|0
    0|0
  • var bişeyler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• o zaman salla gitsin ilginmiyosa vur tekmeyi k*çına çıksın urfa turuna ...

0|1
    0|0
Yükleniyor...