Çocuk hem bekliyecem diyor hem kayboluyorsa bu nedemek?

kıza şunu yazan bir çocuk var(çocuğun yaşı30 ): kıza yazdıkları:"bana mesaj atma dersen asla atmam çekilirim hayatından ama cevap vermezsen yazdıklarıma,sessz kalırsan ölene kadar seni bekliyecem "dedi 3 gündür ses seda kesildi adamdan

kızda cevap vermedi sizce neden adamın sesi kesilmiş olablir burada adam rol mü yapıyor,kızdan vaz mı geçmiş kıza bir kaç gün bişey demiyerek çocuğun bu son yazdığına kızdan bir tepki bekliyor ondan dolayı yazmıyor çocuk...

bir kaç gün bakalım kız ne yapııcak bakalım diye geri çekildi,maşşallah kafa karıştırmksa başarıyor

• Çocuk bu mesajı atmış ve kızın vereceği tepkiyi bekliyor bu nedenle geri çekilmiş bakalım kız ne yapıcak diye
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Çocuk vazgeçmiş
    33% (1)0% (0)33% (1)Oy Ver
  • Kızı konuşturmak için yapıyor ,dikkat çekmek için yani
    33% (1)0% (0)33% (1)Oy Ver
  • Çocuk kızın takmadığını düşünüyor
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Kızın kafasını karıştırıp aklına girebilmek için yapıyor çocuk
    34% (1)0% (0)34% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Senin düşüncelerin karmaşık bir kere...

Zaten olay ortada ki, adam demiş diyeceğini. Sen istemiyorum veya istiyorum diyeceksin bu konu kapanacak. İstemiyorum dediğinde uzatmayacaksın, kestirip atacaksın. İstiyorum diyecek olursan zaten normal konuşman yeterli.

cut.

0|0
    0|0
    • sessiz kalırsam?

• Açık kapı bırakmış olursun, böylece karşındakine net cevap olmayacağından karşındaki ya yeni arayışlara girer ya da tekrar yazar.

Erkekler Ne Diyor 5

• yanlış yerde bekliyorsa demek..

0|0
    0|0
  • cevap vermessen yazmam demiş ne diye karmaşıklaştırıyorsunuz basit olun :D

1|0
    0|0
    • cevap vermezsen beklerim dedi yazmam demedi ki yukarda yazdım ya maşşallah kafa karıştırmak mı acba amacı?

• yazmayınca kız beklediğini düşünmez bence bekleyen hisstirmeli

• size yaranılmıyor :D

• Adam büyük ihtimal nevazil olmuştur.. ondan sesi kesilmiştir.

nane limon iyi gelir.. :)

0|0
    0|0
  • a şıkkı ve bir soru yazmayı düsünüyor musun

0|0
    0|0
    • anlamadım soru derken

• bilmiyorum ki amacı ne anlasam şu an durdu mesela amaç?

• amacını söylemis iste daha nesini sorguluyorsun anlamadım benle biseyler yasamaya varsan mesaj at yoksan da mesaj at ama net ol demis atmassan düsünecegini varsayıp bekliyecem mesajını benim anladıgım bu

• hmm ölene kadar bekliyecem demiş, ölmüş olabilir

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Çocuk bu mesajı atmış ve kızın vereceği tepkiyi bekliyor bu nedenle geri çekilmiş bakalım kız ne yapıcak diye

0|0
    0|0
  • ya işte beklıyor seni bişey söyle

0|0
    0|0
    • sessiz kalırsam?ne anlar

• sessiz kalırsan beklerım demıs beklemeye devam ederim demiş... ama erkek yani anne sıcaklıgını kimde bulursa ona kayar gönlü demedi deme

• Sözünün adamı değil demek D:

0|0
    0|0
  • E: Kızın kafasını karıştırıp aklına girebilmek için yapıyor çocuk

0|0
    0|0
  • : Çocuk vazgeçmiş

0|0
    0|0
Yükleniyor...