Değeri bilinmeyen, harcanmakta olan futbolcular

Futbolumuzun hak ettiği yere gelememesinde en önemli etkenlerden biri de harcanan futbolcular.

Sizin aklınıza gelen isimler kimler ?

Kimin daha çok oynamasını istersiniz ? Bu futbolcuların durumları hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Benim aklıma ilk gelen isim MUSTAFA PEKTEMEK.

Mustafa Pektemek gol demek

İkinci isim ise SALİH UÇAN.

Genç yetenek deniyor ama oynaması için imkan yaratılmıyor.

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• okay yokuşlu mustafa pektemek muhammed demir ve demirci

0|1
    0|0
    • Okay Yokuşlu forma buluyor. Sık sık oynuyor.

Diğer isimleri hatırlattığınız için teşekkür ederim.

Kızlar Ne Diyor 2

• Salih Uçan evet

0|1
    0|0
    • GS'da kim var ? Aklıma özel bir kimse gelmedi. Belki Ceyhun ama o da oynadığında pek bir şey yapamadı.

• Yok gerçekten eğer olursa bunu ileride görürüz İbrahim Coşkun gibi isimler ne yapar bilmem o da gelecek vaadeden bir oyuncu

• salih uçan evet

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Sezer,Toraman

0|0
    0|0
  • bütün gençler heba oluyor altyapısı yok bizim futbolumuzun

0|1
    0|0
    • Altapı var da gençlere güvenen kulüp yok.

• Nüfus bizimkisi kadar katılıyorum ama onlardaki futbol sevgisi isteği bizim kadar değil bizim gibi futbolu hayatlarının amacı olarak görmüyorlar hırs değil sıradan bir yapılması gereken spor olarak görüyorlar anlıcan bizim kadar istekli değiller beni bile koysan şu anda çim sahaya dalağım patlayana kadar koşarım canıma kast edene kadar ama onlar öyle değiller biz şimdi Türkiye kulüpleri olarak Alman öğretmenler getirsek altyapıya neler yapacamızı tahmin edemiyorum

• Ben tam olarak öyle düşünmüyorum. Onlar da istekli ve hırslılar. Aynı şekilde futbol sevgisi ve arzusu var. Bizde sadece futbol, azıcık da basketbol var. Almanlar her spora aynı şekilde yakınlık duyuyorlar. Onlar bu ilgi ve sevgiyi doğru ve en ideal şekilde yönetmenin, geliştirmenin peşindeler. Kontrolsüz bir güç ile dalağı patlarcasına koşmak yerine bunu en iyi şekilde geliştirmeyi düşünmeliyiz.

Keşke alman hocalar, eğiticiler ve yöneticiler bizde olsa ...

• Salih Uçan...

0|1
    0|0
  • Yiğit Gökoğlan Manisa da iken canavardı

Serdar Eylik

Emre Çolak da O yoldan gidiyor

0|1
    0|0
  • Salih uçanda bende hem fikirim...

0|1
    0|0
  • benide harcadılar bozuk para gibi

oysa zamanında ronaldoya bacak arası yapmıştım

0_0

0|0
    0|1
  • tartışmasız tek bir isim var.semih şentürk.adama ne yazık ettiniz bee.ama oynadığı her maçta görevini yaptı.amacı sadece para almak olan biçok yabancı gibi kapris yapmadı.genç diyediye adam bin yaşına geldi.galatasarayda oynamasını çok isterdim...

0|0
    0|0
  • Mustafa pektemek iyi futbolcu ama sakatlık sorunu çok ismail köybaşı gibi. Artık düzelmez. Bence özer hurmancı iyi topçu ama nedendir bilmiyorum pek oynatılmıyor.

0|0
    0|0
  • ronaldo ... şuanki değerinden bile fazlasını hakediyor :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...