Terk edildim .

Arkadaşlar ilgisizlik yüzünden terk edildim. Bugün 8 gün oldu. Bende kutuya güzel sözler yazarak evine kadar götürdüm. Ayrıldığımız günün ertesi günü o kutuyu arkadaşlarının yanında vermek gururuma dokundu. Neyse aradan 1 saat geçti ben bu kutuyu kabul edemem demiş. Sonra bende çöpe at dedim içindekiler atılcak şey değil dedi. Neyse aradan 3 gün geçti birini buldunmu falan diye nispet yapıyo. sonra merak ettim sesin çıkmıyo hiç dedi. Aradan 2 gün daha geçti abisi bizim eski mesajları görmüş ama abisine bugün ayrıldık demiş neden bugün ayrıldık dediği kafamda soru işareti. Abisine bugün ayrıldık dediği gün 5 gün olmuştu ayrılalı. Sonra geçenlerde sms y apcanmı falan filan diye sordu. Sizce napmaya çalışıyor olabilir.

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Şu aralar hangi konuyu okuyorsam hep bir kutu muhabbeti..

Bu kutular olmasaymış aşkımızı nasıl ifade edecekmişiz bilemiyorum..

Bu kadar üsteleme,erkeksin sen..

Çeksene geri kendini..

Onca şey yapmışsın gururuma dokundu diyorsun ? Daha ne çabalıyorsun

Bırak o koşsun kollarına..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bu kız seviyor hala seni bence takma :)

0|0
    0|0
    • seviyosa nie terk etti. niye böyle bieşy yaptı

• inşallah :(

• Uzulme guzli kullanici :)

• dengesiz ne yaptını bilmiyo

0|0
    0|0
  • Kararsız... Seviyor, sevmiyor... Git gel yaşıyor bence.

0|0
    0|0
  • deniyor seni ve abisinden korkuyor.

0|0
    0|0
    • onda o kadar beyin yok deneme gibi :D yapamaz iyi tanıyorum

• O zaman kararsız. onu korkutacak bir şey yaptınmı *

• yoo ama 3 5 gün ilgisizdim. şey oldu adamın biri buna hastanede kötü bişey demiş bana mesaj attı ben dısardan nasıl görünüyorum dedi. bende ne oldu dedim. admaın biri kötü bişey dedi falan dedi. ne dedi dedim söyleyemem kötü dedi. tamam ozaman dedim. sonra yazarım dedi. ardından ayrılma mesajı atmış

Erkekler Ne Diyor 1

• pişman olmuşş, tekrar sana dönmeye çalışıyor. ama gururuna yediremeiği için açıkça söylemiyor

ima yapıyor sana. senden bekliyor. biraz uğraştır derim hemen yelkenleri indirme :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...