Kick box ve muy thai sokakta işe yarar mı?

arkadaşlar dövüşmeyi öğrenmek istiyorum sokakta işime yarıyacak muy thai ve kick box diyor birçok kişi 2 si birdenmi eğitimini alim yoksa 1 inimi sizden tavsiye bekliyorum niyetim savunma ve karşı atak sokak için geçerli ..

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• evet kick boks iyidir

birine yakın dövüşürken diğer kişiye sağlamından tekme basarsın.

ama yakın dövüşte yumrukların sağlam basmalı .

abimi 2 defa bayıltıgımı hatırlarım ymnlen :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• en kralı muy thai daha dün belgeselde izleidm .d adamın kaval kemiği çelik gibiydi insanın en sert yerlerini gelliştirmesiyle yapılan bir spor dalı dizler ve kaval kemiği adma tam olarak kaval kemiği ile 900 kg vuruyor xD

0|1
    0|0
  • Kardeşim eğer bu sporlara başlayıp bir de sertifika alırsan bu sertifikayı aldıktan sonra en ufak bir kavgaya karışırsan bildiğim kadarıyla en az 6 aydan başlıyor hapis cezası :D

0|1
    0|0
    • yok niyetim adam dövmek değil yani sadece savunma öğrenmek istemiyorum sokakta bu 2 simi işe yarıyor hangisini öğrenim onu soruyorum sadece savunma işe yaramaz karşı atak dediğimde nasıl etkisiz hale getirrim

• muy thai daha iyi o zaman kardeşim kendine hakim olabilirim diyosan

• birden fazla dövüş eğitimi aldıktan sonra hepsini birleştirerek kombinler yapabilirsin hepsini öğrenmeye çalış

0|1
    0|0
  • Muay Thai kesinlikle yarıyor. Profesyonel Muay Thai dövüşçüsüyüm o günden beri acı eşiğim bile yükseldi düşün yani.

0|0
    0|0
Yükleniyor...