Nasıl babama layık bir evlat olabilirim ?

çok geç saatlere kadar çalışıyor,çok üzülüyorum artık yaşlandı ama çalışmak zorunda. ona layık bir evlat nasıl olabilirim ? derslerimi çalışıyorum ama çok çok başarılı değilim :(, gezip tozmuyorum onlara karşı hiç yalan da söylemedim ama sanki yine de eksikmiş gibi içim rahat değil.

0|0
310

En İyi Erkek Görüşü

• Esrar iç, gece barlara takıl, kızlı erkekli evlerde kal vs. vs.

1|0
    0|2

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Okuyorsan eğer okuluna sıkıca sarıl , bir an önce bitir . Eğer okumuyorsanda babanın yüzünü kızartıcak her şeyden kaçın bu gayet yeterli bence.

1|0
    0|0
  • Böyle düşünürek ve söylediklerini yaparak zaten layık oluyorsun. Sıkma canını. Allah babanın işlerine kolaylık versin.

1|0
    0|0
  • Motor olmayarak , elaleme vermeyerek , bekaretini koruyarak en büyükevlatlığı yapıyosun zaten .

0|0
    0|0
  • helal olsun demekten başka bir şey gelmez elimden.

0|0
    0|0
  • tebril ederim valla keşke herkes senin gibi düşünse

0|0
    0|0
  • Eksikmis gibi hissetmene gerek yok gerekeni yapiyorsun sen zaten..

Derslerine iyi calısarak güzel bir konuma geldiginde babanın yanında ol destek cık..

0|0
    0|0
  • canimbenim aglatacan beni simdi:(

0|0
    0|0
  • babanın yanında bu yazıyı okuyomus gibi yap baban zaten senle gurur duyar

0|0
    0|0
  • baban bu yazıyı görseydi eminim hayırlı bir evlat yetiştiriğinden biran bile şüphe etmezdi :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• boyle dusunuyor olman bile eminim onu mutlu ediyordur. calismaya cabalamaya devam et.

2|2
    0|0
    • böyle düşündüğümün farkında değil teşekkür ederim

• babalar hisseder bilir sen merak etme. sen onun yarisisin sonucta. ayrica o senin ilk askin :)

• bunu düşünebılıyosan zaten layık bır evlatsın.

0|0
    0|0
  • Ayniii ben yaaa vallaha :)) bu kadarmı olur yaaa

Aynen bende diyorum okulu bırakıpda yardımcımı olsam

0|1
    0|0
Yükleniyor...