Arkadaş olarak devam etmek istiyor.. Siz olsaydınız ne yapardınız?

selam..6 sene süren bir ilişkim var ..bu sure zarfında hep ayrılıp barışmalı bir ilişki oldu... hep cok deger verdim...simdi bana karsı hiç tutkusu olmadıgını sadece yanımda mutlu ve huzurlu oldugunu guvendigini sevdigini ama asık olmadıgını soyluyor...4 seneden sonra arkadas olarak beni sevdigini söylüyor..arkadas olarak devam etmek istiyor..siz olsaydınız napardınız

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• yapacak ne kalmış ki o bir karar vermiş senin yerinde olsa m madem bitiyor hiç görüşmeyelim derdim yok öyle ne yardan ne serden sevgilim olma ama ihtiyacım var sana tripleri kullandırma kendini bence yol ver gitsin bir kere üzül her gün değil şarkıdada diyor ya sen bana yar olmadın yüzüme gülme bari diye işte en acısı bu bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bu zmna kdar akln nerdeydi 6 sene çkılırmıııııııııııııııı evlenmeyidemi dşünmedin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• çokk basit

senden ayrılmak istiyor yolunu yapıyor..

ben olsam gururumu ezdirmemm eyvallah ederim.

biliyorum zor ama senin için başka dayolun yok arkadaş...

0|1
    0|0
  • sen 6 sene ilgi göster, vakit geçir, en güzel anıları yaşa, sana yıllarca sevgi diye sunduğu duygunun yalan olduğunu anla senden sonra bir başkasının elini tutsun..çok kötü durumun çoğu kız böyle.sevgili olarak takılırlar ne hoş yıllar geçer iş ciddiyete gelince evleneceğin sen değilsin demeye getirirler.

1|1
    0|0
  • ya hep ya hiç. ötesi yok.

1|0
    0|0
  • Kabullenilesi zor bir durum.geçen 6 seneye yazık.ya hep ya hiç de geç

0|0
    0|0
  • Arkadaşım tek bir sorum var. Kız arkadaşın güzel ve egosu yüksek bir kız mı?

0|1
    0|0
Yükleniyor...