Roma Salih Uçan' ı istiyormuş, Fenerbahçe gönderir mi sizce?

roma salih uçanı transfer etmek istiyormuş fenerbahçe gönderir mi giderse başarılı olur mu ?

bence giderse hem türk futbolu adına hemde kendisi için iyi olur orda pişer kendini geliştirir fenerbahçede oynayamıyor çok yetenekli futbolcu geleceğin yıldız adaylarından.

Güncellemeler:
Salih ucan roma 10 milyon avro veriyormuş

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Fanatik bir Fenerbahçeli olarak gitsin diyorum harcadılar çocuğu burada kulübünü satan raul ve ne yaptığı belli olmayan baroni bile daha çok şans buldu ben salihin yerinde olsam arkama bile bakmadan giderim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ersun Yanal daha Kadlec'i göndermeye yanaşmazken Salih'i hayatta göndermez ha gitse iyi olur mu tabi ki de iyi olur

0|0
    0|0
  • bence gitsin fenerbahçede yedek zaten yazık olur

1|0
    0|0
    • bencede gitmesi lazım yedek kalarak kendini geliştiremez gitsin arda gibi dünyaya türkiyeyi duyursun

• gitse onun için iyi olur ama yollamazlar bence

0|0
    0|0
  • yok yaa bencee salihi göndermezlerr

0|0
    0|0
    • evet bugün bir haber okudum aziz yıldırım salihe gelen 30 milyon euruyu ret etmiş bence gise kendisi için iyi olur

Erkekler Ne Diyor 7

• Cok yetenekli bir cocuk Avrupaya giderse yildizi parlar akli varsa gider.

Fener hala transfer yapmaya calisiyor genc yeteneklerini harciyor.

0|0
    0|0
  • italyada oynayamaz salih bence öncelikle burada oynaması lazım yoksa kendini geliştiremeyecek bursa istiyordu bir ara verecektik o zaman iyi takım bursa onun haricinde mutlaka kiralanması lazım diye düşünüyorum yurt içi ya da yurtdışında bir takıma geçen sene bayağı maç oynadı iyi maçlarda çıkardı bu sene daha fazla oynar diyordum ama bu kadar oyuncu bolluğu olan bölgede salihin çok fazla şansı yok

0|0
    0|0
    • şuan anadolu kuluplerinden de isteyen var ama roma olunca verilmesi kendi adına iyi olur bence

• amin ama bizim yönetim bırakmaz çocuğa yazık edecekler

• katılıyorum.

• salih uçan romaya ancak turist olarak gider

0|0
    0|1
    • işte böyle düşündüğünüz için türk futbolu ilerlemiyor

• senini gibi taraflı kişiler istemez türk futbolu gelişsin varsa yoksa gs dimi

• ben Gs liyim ama Türk futbolu daha önemli herzaman si sırf beni kötülüyeceksiniz ya

• Gitsin gitsin ,bıraz sert futbol görüp pişer en azından ...Fenerbahçe kalırsa yıllarca soytarı futbol tarzıyla bırşey kazanamaz çocuk

0|0
    0|0
    • evet bizde oynarsa ömür boyu yedek kalır bu sene doğru düzgün oynayamadı bile gitsin kendini geliştirsin

• Valla oynadığı kaç maç var ki bilmiyorum sanmam. Keşke İngiltere'ye Almanya'ya gitse...

0|0
    0|0
  • adam gitse romayı yakacak Türkiye de hala yedek

0|0
    0|0
    • aynen çok yetenekli futbolcu soğuk kanlı akıllı ama bizde malesef oynayamıyor giderse kendini geliştirir türkiyenin adınıda ardadan sonra bir kez daha duyurmuş olur

• aynen öyle ;)

• kiralık olarak olabılır

0|0
    0|0
    • çok iyi olur seneye göndersinler 2 yıl kiralık oynasın kendini geliştirir orda ama bizim yönetim göndermez

• göndermezlerse çocuğa yazık edecekler

Yükleniyor...