Eskı sevgılınız sıze para vermek ıstese...

sevgılımle(eskı) ayrıldık. o çalısıyor ben çalışmıyorum. benı arayıp bana para gonderecegını gerı cevırmememı soyledı. ben de bızde ayrıyız ben parayı hangı sıfatla alıcam yarın bıgun başıma kalkarsın dedım. o da senın hayatında başka kımse olamaz falan dedı. sızce ne yapmaya calısıyo. eskı sevgılınız sıze para yollasa kabul edermısınız?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Seni kendine bağlamaya mecbur bıramkaya çalışıyo , sevmiyosan sakın alma o parayı ve sana ulaşmasını engelle . Mevzunda şizofren takıntılı b i adam olarak hissettim ve bence uzak dur denyo dan .

0|0
    0|0
  • parayi sakin alma ve nden sna para yollasin ki yani ne alaka? artik sevgli bile deglsinz. kendine baglmak istyo bence.

0|0
    0|0
  • sana yalakalık yapıo ıyımser ayaklarından :D

0|0
    0|0
  • kabul etmem ben hala seni istiyor galiba

0|0
    0|0
  • Mal lan o adam

0|0
    0|0
  • Kabul etme sakın

0|0
    0|0
  • ederim tabi niye etmeyim -.-

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bırak eski sevgiliyi nisanlı oldugum kişiden bile para kabul etmem nikahlı kocam olmadıgı sürece kimsenin parasını kabul etmem bir yere gider yer içeriz veya hediye alır o baska ama nakit para cebe kontur filan kabul etmem..

0|1
    0|0
  • hayır kabul etmem elbette, ki böyle bir şey yapacaklarını da sanmam. hadi diyelim yapan çıktı, kesin altında bir şey vardır. yüzde yüz!

1|0
    0|0
  • hayır kabul etmem. ki beni az-çok tanıyorsa böyle bir şey teklif etmez.

0|0
    0|0
  • Asla kabul etmem

0|0
    0|0
  • Etmem tabi ki adı üstünde ESKİ.

0|0
    0|0
Yükleniyor...