Hiç tarzınız olmayan bir şarkı dilinize takılırsa ne yaparsınız?

Bugün sabah işe gelirken radyoyu açtım SHOW RADYO NİHATLA MUHABBET dinliyorum. Sahildeki dondurma şarkısını hep gülerek dinledim hiç de dilime takılmadı takii bugün çaldığı şarkıya kadar. Aynen yazıyorum. AMA BENİM ADIM ELVAN DALTON BEN GEZERİM BALKON BALKON GELİP DE KOYNUNA GİRERİM AMA SARARIM KOBRAYI BOYNUNA. Tüm gün söyledim bunu içimden iğrenç.Siz olsanız ne yaprdınız?

Güncellemeler:
AMA BENİM ADIM ELVAN DALTON BEN GEZERİM BALKON BALKON GELİP DE KOYNUNA GİRERİM AMA SARARIM KOBRAYI BOYNUNA. Tüm gün söyledim bunu içimden iğrenç.Siz olsanız ne yapardınız?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• diline dolanmasının nedeni ritimden kaynaklı :) olur öyle. bizede oluyor.

0|0
    0|0
  • oda bişeymi benim dilime hep yabancı şarkılar dolanıyo işin enteresan yanı ingilizce bilmiyom ve içimden o şarkıyı nasıl söylüyom hiçbi fikrim yok

0|0
    0|0
  • çekilin kobra yı salcak :D

0|0
    0|0
  • şu ana kadar hiç bir çözüm bulamadım yapacak bişey yok :( bu arada okurken benim de dilime dolandı sayende

0|0
    0|0
  • :)) o şarkıyı söylemeyen kalmadı. ben annemin yanında söyledim yüzüme tükürdü. :)))) sen en iyisi dilini ısır iyicene böylelikle yarım saat konuşamazsın. şarkı da uçar gider.

0|0
    0|0
  • Seni angara havasına iğrenç demekten men ederim :) hiç bişi yapma gel beraber söyleyelim hatta ama benim adım elvan dalton ben gezerim balkon balkon gelipte koynuna girerim ama kobrayı dolarım boynuna açın kızlar arayı salıyom kobrayı varol varol

0|0
    0|0
    • Bkz : aganigi naganini ww what is this

this a this ,bir kilo domatis

aganigi naganigi hişst capris

çürükte çıktı domatis

BU NEDİR YAAA

• Oda turgut abimizin çok müstesna bir eseridir eskilerden :) Ankara havalarının sözleri insanı tebessum ettiriyor o yüzden seviyorum Ankara havasıni :)

• bu şarkı benim de dilime takılmıştı :D

0|0
    0|0
  • bilinçaltındaki kobra aşkı böylece gün yüzüne cıkmış oldu

0_0

0|0
    0|0
  • Takılmaz heralde .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ehehe bnde entarisi dim dim yari soyluyodum iyi oluyo bazen ya:)

0|0
    0|0
  • çığlık atar odama kapanır yastığıma sarılır ağlarım :'((((

0|0
    0|0
Yükleniyor...