Kickbox'ta Agırsikletlerin Neden İYi Vücutları Yok Sadece Badr Hari'nin Vücudu İyi?

Kickbox'ta Agırsikletlerin Neden İYi Vücutları Yok Sadece Badr Hari'nin Vücudu İyi? Badr Hari ve Rico Varhoven Dışında çogunun vücudu kötü niye böyle?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• çünkü hem define ve hacimli kaslara sahip olup hemde hızlı ve süratli olmak zor

0|0
    0|0
    • Badr hari ile Alistair Overeem Nsaıl Yapmış o zaman?

Badr: link

• yok görmedm genelde o heyecanla herkes yumruk atar :D

• sen detaylara takılma şimdiden kafayı bulandırma öğretilenleri öğrenmeye çalış sonra kendi tarzını kurallarını koyarsın önce öğrenci olacağız denileni yapacağız sana hocan ne derse onu en iyi şekilde yapmaya bak dövüş sanatları öğrenmek disiplin ciddiyet ve bol tekrar ister ben seni hiç görmedim ama sana inanıyorum

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence bir sürü değişik vücut tipi var ve her vücut tipinin de kendince avantajı ve dezavantajı var. Mesela diğer rakiplerine nispeten daha uzun ve atletik olanlar var ki onlar daha uzun kolları olduğu için rakibinin alanına girmeden punch atabiliyor. Daha iri ve kaslı olanlar rakibin ilk birkaç yumruğunu yedikten sonra bile seri punch atabiliyor ve de her vuruşunda daha çok zarar verebiliyor rakibine. Bir de zayıf ama atom karınca gibi hareketli olanlar var. Dikkat ederseniz onlar güçlü, zarar verebilecek vuruşlardan kaçarak aslında bir bakıma karşısındaki güçlü rakibin boşa giden, güç kaybettiren punchlarından faydalanırlar. Kısaca bence her tip sporcu var. Ben uzun boylu ve atletik tipleri daha çok seviyorum.

0|0
    0|0
  • Herkes vücut yapmayı istemiyor demek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bilemeyiz bunu o ağırsikletlere sormak gerek.

belkide okadar kas yığını olmak yerine daha çok kondisyon ve güç antremanları yapıyo olabilirler.

0|0
    0|0
  • hız,güç,kondısyon önemli olan işi bitirmek zaten kondısyonun varsa gücünde yerındedır

0|0
    0|0
Yükleniyor...