Gs 2045 e kadar FB yi yenip durumu esitliyebilirmi sizce?

gs 2045 e kadar FB yi yenip durumu esitliyebilirmi sizce?

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Matematiğim yetmedi bu eşitlik ne zaman sağlanır konusunda..

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sizin tek amacınız kadıköyde galatasarayı yenmek

0|0
    0|1
  • tabiki hayır eşitleyemez

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 12

• benim göremeyceğim kesinde torunlarım belki görür .d

1|1
    0|1
  • Bu tip sorular tartışma konusu yaratıyo. Ama şunu blirtip GS FB den en az 1 gömlek üstünür. En çok şampiyon olan GS. En çok Türkiye Kupası GS. Türkiye süper kupası GS. Avrupada kupa getiren (2) tek takım GS. Avrupada en çok puan toplayan maç oynıyan GS. En çok taraftar bütün araştırmalarda GS(istanbulda FB). Dünyanın Türkiyede en tanına prestijli takımı GS. Yapmayalım arkadşlar bira objektif olalım FB sadece kendi evinde oynaığı maçlarda üstündür başkada bişe yok birazcık objektiflik..

0|0
    0|0
  • iyide hangi eşitlik biz fenerden nerde gerideyiz en çok şampiyonluk bizde türkiye kupası şimdi oynanmayan başbakanlık cumhurbaşkanlığı tsyd kupaları bizde uefa süper kupa bizde en çok taraftar bizde hatta geçengün bir vidyo izledim avrupalılara türkiye hakkında soru soruyolar gs den başka takım tanıyan çıkmadı sadece bitane zenci gs fb bide m.i yurdu dedi yani hangi üstünlük onu çözemedim

1|1
    0|0
  • belki 2099 :)

0|0
    0|0
  • Bizim için derbi galibiyetleri değil önemli olan yolun kazanacağımız kupalardır,kupalardada her alanda Fenere fak atmışız zaten ben Şampiyon olamadıktan sonra Feneri 10-0 yensem ne yazar?

0|0
    0|0
    • fener dedin takıma karsı 15 senedir kadıkoyde galibiyet alamıyorsun yeni stadda ilk derbide kaybediyorsun tabi bunlar sizin icin onemlı olan seyler degil :)

• Bak işte hatice değil netice önemliymiş:)

• o zaman senin icin 15 yıldır kadıkoyde yenememen gururlandırıcı :) netice bu arenada ilk derbide yenemen gururlandırıcı netice bu.6-0 yenilmen 4-0lar 4-1 ler 3-1 ler tabi bunlar gurur verici neticeler sizin icin :))

• Böyle ufak işlerin takımı degil

Galatasaray.

0|1
    1|1
  • Kanki saunaya senle rus hatunlar girmeye başladımı durum eşit eşit ...

0|1
    0|0
    • :)) onlar turkiyede degil rusyada bu yuzden esıtlenmesı soz konusu olamaz.

• yav he he tamam :)

0|0
    1|1
  • GS - fb eşitliğinden söz edilemez. GS zaten 5-6 gömlek üstün takımken.

0|1
    1|0
  • matematik yetmiyr.

0|0
    0|0
  • bi bok yiyemez

0|1
    0|1
  • yener yener ama nerde bilmem :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...