Kızlar bir bakarmısınız ?

Ben pazartesi günü regl olmuştum

Normalde Şu an kanama çok az olurdu ama ilk günki gibi akıyor bugün ya da yarın geçip biraz azalması lazımdı. Sizce neden böyle oldu. Birde yarın yüzme yarışım var benim için çok önemli bir yarış. Tampon falan takamıyorum rahat edemiyorum sizce ne oluyor önerebileceğiniz birşeyler var mı?

1|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• Tampon olayında bir fikrim yok ama adet geciktirici ilaç kullansaydın keşke.

0|0
    0|0
    • Kullandım oda pazartesi oldu hemen. keşke kullanmasaydım daha erken biterdi.

• Zamanında kullanamamışsın.Yüzmeye gitmesen olmaz mı?

• Bilmiyorum bakıcam artık.

Erkekler Ne Diyor 1

• bu işlerden hiç anlamam..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Tamponu bakire olmynlr kullnblr. Adet kesimi icin ilaçlar var ve igneside bu tarz ozel konularda kullnlyr. Adetinin fazla olmsi seni uzmesin. Çünkü hersey etklyblyo. Stres psikoloji hatta mevsimler bile ve ozellikle ilaclar. Kan sulandrci bir ilac kullndysan olablr. Sadece aspirnde yok bu özellik.

Mümkünse ilac kullanma hastayken. Ayrca regliyi kesen ilaclr hormonlrida etkilyo. Sık kullanmamalsn.

0|0
    0|0
  • Kafaya takacak bir şey yok, normal. Bazen uzun sürer, bazen erken biter.

0|0
    0|0
  • kafana takma bisey olmaz o ole bazen düzeni bozuluyo ama bise olmaz. yarin yüzmeye gitme bence

0|0
    0|0
  • bu normal bir durum bir sorun oldugunu düşünmüyorum ama yüzmek için kendi kararın

0|0
    0|0
  • yapcak bisey yok tampon kullanamiyorsan..

0|0
    0|0
Yükleniyor...