Lısanslı sporcu var mıaranızda ?*

evet arkadaşlar her hangı spor dalında lısansı ve başarası olan var mıamatör kulublerıde dahıl ?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Zamanında lisanslı olarak basketbol oynadım. Tanınmış bir kulübün altyapısındaydım.

Daha sonra lise döneminde satranç oynadım. Türkiye çapında derecelerim var.

Houston, I have a bad feeling about this mission

0|1
    0|0
    • oo ıyımış. basketbolu ne yaptın bıraktınmı ?

• abi yok oyle talıhsızlık yaa .s ne bahtısızsın bee.. şimdı ne yapıyon ?

• Talihsizlik mi ? Neden talihsizlik olsun ki. Spor hayatın bir parçası. Belki sporcu olamadım ama sporun ahlakını ve disiplinini kazandım. Kazanç her zaman para demek değildir. Spor beni tıpkı babam gibi yetiştirdi, geliştirdi.

Koşmaktan hiç yılmadım, çalışmaktan bıkmadım. Hayatın adil olmadığını 12-13 yaşında öğretti bana spor. Başkaları antremanlarda yetenekleri sayesinde yüksek yüzde ile şut atarken ben saatlerce faul atardım. Spor bana çok şey öğretti. Kendimi kazanan biri olarak görüyorum.

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 4

• Beşiktaş'ın paf takımında futbol oynadım yarım sezon =///

0|1
    0|0
  • ben de eskiden lisansli futbolcuydum ama ailem derslerimden dolayi biraktirmisti yasim biraz gecti ama bir daha denemeyi dusunuyorum

0|1
    0|0
    • bence geç kalmış sayılmasın

• bılıyomdaa zaten cogumuz prof. amaclı oynamıyoz bence haklısın aıle ve turkıyedekı koşular sporcu cıkarmaya yetersız

• ya ben profesyonel olabilicekken biraktirdi ailem ondan diyorum simdi bir amator takimla konustum bakicaz hobi olarak yapicam heralde

• lisanslı futbolcuydum

0|1
    0|0
    • nıye devam etmedın ?

• ben sadece futbola yönelseydim prof olurdum ama ne kadar ilerlerdim belli olmaz. ben lisede bıraktım. cok uzun zaman oldu. bu yaslarda oynamanın bir anlamı yok zaten. ne yapıcaksan 18 yasına kadar yapmıs olman lazım. arkanda birilerinin olması lazım ailenin desteklemesi lazım falan fılan. zor isler türkiyede. bizimkisi hobi olarak kalıyor sadece arada halı saha macları falan

• aynenn dedın gıbı valla hobıden ıbaret kalıyoo.

• amatör futbol oynuyorum aynı zamanda okul çok sıkıntı oluyor bir seçim yapmak zorunda kalacağım yakın zamanda

0|0
    0|0
Yükleniyor...