Onun sesini duymayı gerçekten istiyorum ama kendimi düşürmekten korkuyorum. Ne yapmam lazım? Çok arada kaldım...

Arkadaslar dun arkadaslarimla icmeye gittim. Cok dagittik kafamizi. Bizi gelip almalari icin arkadaslarimizi cagirdik. O an istemsiz olarak eski sevgilimi aradim. Hemen gel hepinizi tek tek eve birakicam dedi. Taksiye bindik baya trafik vardi o da bekliyodu gelmemizi. Cok fazla aradi ben de sinirlendim istemiyosan bekleme dedim. Bu sefer o da sinirlendi.Ve dakika basi yanimdaki arkadasimi soruyordu bu durum da sinirimi bozmustu. Her neyse gelince aradim bana ihtiyacin yokmus dedi. Onu arayip konusmak istiyorum ama kendimden taviz vermek de istemiyorum. Arayip seni cok beklettik kusura bakma falan desem mi yoksa sarhos ayagina yatip olayi kapatsam mi? Bir sey daha merak ediyorum erkekler bu tur seyleri basaklarina anlatir mi? Yardiminiza ihtiyacim var

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 1

• o çocugun yerine ben olsam seni köpek gibi süründürürüm:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bence böyle yapmanda hoş bişi diil hiç uğraşma ve içkiyede bırak yoksa kötü düşünceler aklına gelebilir

0|0
    0|0
  • Sarhstm o yuzdn oyle konstm pardn buyuklk sende kalsn

0|0
    0|0
    • Gece mesaj atti neyin var senin falan diye ben de iyiyim faln dedim beklettik kusura bakma dedim arkadasima mesaj atmis yaptiginiz cocukluk diye

Yükleniyor...