Diego Fenerbahçe' de başarılı olur mu?

fotomaçın haberine göre fenerbahçe diegoyu alacakmış genelde hiç fotomaç haberlerine hiç inanmam yalanda olabilir ama diyelim geldi fenerbahçe yarar sağlar mı ?

ben gelmesini çok isterim keşke gelse transfer sezonun bitmesine 3 gün kaldı 3 gün içinde alırlar mı imkansız gibi ama herşey mümkün inşallah alırız

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• sanmam basarili olucagini hem o bölgede oynuyan oyuncuda var kimi kesicek ki birde Avrupa kupasi yok yuksek bir paraya gelebilir.

Salih ucan üzerine düsülse Diegodan alicaklari verimin daha cok alirlar:)

Hem sözlesme imzalayacaklar seneye gelcek Diego bildigim.

0|0
    0|0
    • fenerbahçe mi avrupada yok fenerbhçenin avrupada olmaması önemli değil şuan diego kendine kulup arıyor teklif etsek koşa koşa gelir eğer fotomaçın haberi doğruysa fenerbahçe teklif ettiyse gelir diye düşünüyorum o bölgede oyuncu mu var meiereles 2-3 maçtır formsuz baronide öyle zaten her maç kötü oynuyor en iyi adamımız alper 2-3 maç oynamayacak emenikede yok geriye holmen kalıyor holmen holmendende umutlu değilim o yüzden orta sahaya transfer şart bize

• holmenide bedava aldiniz oynatmiyorsunuz :Yigilma olur ancak transfer icin ve rakiplerinde transfereleri yüzünden alma ihtimali var.

• holmene güvenmiyorum ama baroniyle meirelesten iyi alperin yokluğunda holmen oynayacak zaten

Kızlar Ne Diyor 2

• hangi diego bu? diego lugano moreno olan mı ? :)

0|0
    0|0
    • brezilyalı diego ya başka kaç tane diego var Diego Ribas :D

• kasap diyolardı adama defansa geleni yamultuyodu adamım benim yaa:)))) aynen alveste onun gibi :))

• komik hareketleri vardı gözlük işareti yapıyordu her dakika hakemlerin yanından ayrılmıyordu komikti özledik onu ama ikinci luganoda var birde meireles :)

• Fotomaça inanılmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• yalan haber

0|0
    0|0
  • Alex gittikten sonra o bölgeye gerçekten bir ihtiyaç doğdu.Diegoya gelince Fenerbahçe için yararı olacak kaliteli bir oyuncu.Fakat bu transferin zamanı ne kadar doğru olur bilemem.Bence bu transfer sezon sonunda yapılsa Fenerbahçemiz için daha yararlı bir transfer haline gelir.

0|0
    0|0
    • aynen o gittikten sonra boşluğunu kimse dolduramadı alex tarzında futbolcu lazım bize

• genç ve aç bir adam lazım bu saatten sonra bir raul daha kaldıramaz bu klulüp

0|0
    0|0
    • aynen haklısın meireles 2-3 maçtır formsuz konya maçında berbat oynadı baronide öyle zaten baroni ne zaman güzel oynamış ki alperle ememike sakar orta sahaya adam kalmadı mecbur holmen oynayacak ama diegoda diegodur hala beğeniyorum senin dediğin ancak salih geliyor aklıma

• var aslında avrupada sosidead ın 10 numarası olabilir kasımpaşadaki oscar da olur elimizde salih var ama oynatamıyoruz diego tarzındaki oyuncular artık son durak olarak görür burayı öyle canını dişine takarak oynamaz

• evet haklısın aslında birde o var avrupada doğru düzgün ofansif orta saha oyuncu yok bir alex vardı oda yok salihi ersun hoca oynatmaya çalışıyor valla ben güveniyorum ona

• diego baya takım değiştirdi ama teknik bir oyuncu genelde fenerde tutar brezilyalılar ersun yanal koşmuyor diye kadro dışı bırakabilir ama.

0|0
    0|0
  • Diego Türkiye'de her takıma fayda sağlar iyi oyuncu...

0|0
    0|0
  • bu adam werder bremende oynarken nelere yapıyordu şimdi nerelere düşmüş

0|0
    0|0
    • ama diego diegodur be hacı bence alınsa iyi olur

• arkadasım her maç 13-14 km koşan bir oyuncu herzaman rahatlıkla oynar bir takımda futbolda koşmadan kim oyun kazanmış haa çok iyi olur kafayı kaldırmadan 45 metreye ayağa pas atar tamam ama dünyaya şu anda pirlodan sonra öyle bir insan gelmedi barcelonalı oyuncular bile her maç nasıl koşuyorlar koy fenerin orta sahasına 3 tane mehmet topal-holmen-meireles gibi koşan oyuncu al bak nasıl oluyor

• holmenin bize tek artısı bedava gelmesi keşke türk olsaydı uzun yıllar oynatırdık yabancı sınırıda var malesef holmen bize geldiğinden beri 2 maç güzel oynadı diğerleri hep kötü devamlı oynatırsak form tutar ama baroni meieles oynayacağına holmeni tercih ederim tabi

• dostum suanda transfer yapmak dogru degil bugunde sporx fenerbahçe nin salzburgun yıldızıyla anlasabılır yazıyor inanma bende FB nin transfer yapmasını istemiyorum cunkuşu anbayagı oyuncu var yabancı kontejanıda acık degil.

0|0
    0|0
    • valla fotomaç söylüyor fotomaçın haberlerini ne derece doğru tartışılır ama yobo gitti ya fenerbahçe transfer yapacak diyorlar şampiyon olmamız için geniş kadromuz lazım meierelesle baroni konya maçında kötü oynadı biliyorsun formsuzlar en iyi oyuncumuz alper 2-3 hafta malesef sakat emenikede öyle orta saha için doğru düzgün adam kalmadı bir tek holmen kaldı holmenede güvenmiyorum açıkçası bize kaliteli yıldız ofansif orta saha futbolcu lazım alex gibi

• su gazeteler yedı yırmı dort yalan kardesim yani utanmasalar paris istanbulda derler :)

• aynen kardeşim :)

• fotomaça inanma

0|0
    0|0
    • kardeşim zaten ben başta inanmıyorum dedim ama diyelim doğru yararlı olur mu diyorum zaten kim fotomaç haberlerine inanır ki yıllardır ronaldinho fenerde dedi hala gelmedi :)

• abı fotomaça ınanma yalan dolan

0|0
    0|0
    • inanmıyorum dedim zaten başta fotomaçın haberi dedim ama geldi diyelim başarılı olur mu diye dedim :)

Yükleniyor...