Bu kadar duygulu bir erkek aldatır mı? Lütfen cevap verin, gerçekten ihtiyacım var..

Ay dönümlerinde bugün şu kadar gün oldu diye mesaj atan, kız arkadaşının yanında nadir de olsa ağlayabilen, ailevi sorunları olan (anne baba arasında) bir erkek aldatabilir mi? Geçen gün annesiyle konuşurken ses kaydı almış, annesi benim hakkımda düşündüklerini söylüyordu. Gayet de güzel şeyler. Babası da beni sever. Çok şüpheci bir insanım paranoyaklık derecesine bile gelebiliyor. Çok zor güvendim ona ama güvendim. 13 ay olmasına rağmen en ufak şeyler bile kafamda soru işareti oluşturuyor. Mesela doğum günüm ve yıldönümümüzü belli sebeplerden dolayı doğru düzgün kutlayamadık ama şimdi düşününce o sebepler bile saçma geliyor. Sanki eskiye göre daha ilgisiz gibi hissediyorum. Ufak şeyleri kafama takmamalı mıyım? Onu da gereksiz yere huzursuz ediyorum eğer suçu yoksa

Güncellemeler:
Tamamen bu sebeplerin dışında aramızda olan sorunlardan dolayı ayrılmayı denemişliğim var ama kesinlikle istemiyor ve o zamanlar çok hassas davranıyor. Sonra tekrar eski haline dönüyor

1|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• bence sacmalama güvenmiyorsan ayril cünkü güvenmen gerek yani baska caresi yok

1|0
    0|0
    • ayrılma konusu geçince gözleri doluyor çocuğun ikimiz de birbirimizi seviyoruz ama bazen kötü şeyler aklıma gelmiyor değil

• tavsiyelerimi dinle yoksa bu iliski fazla uzun sürmez birinden biri bikar ayrilir yani arada bence kendin icin vakit ayir bir iki gün arama mesela git bakim yaptir kendine :D

• Keşke çalışıyor olsam o zaman hiç düşünmem de iş bulamıyorum o da sorun :)

Erkekler Ne Diyor 1

• gereksiz yere kuruntu size her zaman zarar verir

0|0
    0|0
    • veriyor :|

• bilmem o kişiye göre değişir

• Pekala... Yorum yaptığın için sana da teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 2

• Takmamalısın tabii.. Böyle yaparsan o küçük dediğin şeyler kocaman olup ilişkinizi zedeler zedeler ve sonunda biter..

Kendin eder kendin bulursun yani o yüzden takma küçük şeyleri (:

1|0
    0|0
    • Önüne geçmeye çalışıyorum düşüncelerimin. Aşırı kıskançlıktan oluyor bunlar hep. 2 gün kendime hakim olsam 3. gün patlıyorum dayanamıyorum :/

• Olsun öyle ya da böyle içinde ne varsa sor söyle anlarsın heralde doğru söylediğini aldatıp aldatmadığını sevıp sevmediğini vs KONUŞMALARINDAN...

• Umarım anlarım ve şu kuruntularıma artık bir son veririm. Teşekkür ederim yardımların için :)

• Aldatir mi bilmem ama iliskinin ömrü kısa. Baştan bu kadar çok sey yapilip beklenti yukseltilirse ilerde bunlar azalmaya basladiginda sorunlar çoğalır.

0|0
    0|0
    • Benim kuruntularım yüzünden ayrılacaksak ben kimseyle mutlu olamam zaten. Ona bile böyle yaklaşıyorsam kimseye güvenemem. Ondan ayrılırsam beni böyle seveni bir daha nasıl bulurum diye düşünürdüm hep. Kendimle çelişiyorum of ya. Bir şekilde düzene girecek ama bakalım

• Ilerleyen zamanlarda ayni sekide dusunmeyecegine eminim ve kesinlikle daha da iyileri cikacak karşına. Unutma bir kadın bir şeyden supheleniyorsa o şüphe değil, gercektir.

Yükleniyor...