Siz olsaydınız ne yapardınız ??

Eski sevgilim beni aldattı ve hala arıyor. Telefonlarını açsam mı açmasam mı ? Açıpta son kez bişeyler söylesem mi ? Ya da açıp normal konuşup kapatsam mı böyle hiç bir şey olmamış gibi onu umursamadığımı sansın .. Siz olsaydınız böyle bir durumda ne yapardınız ?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• acip konusursan son kez bir şeyler soylemek icin ya da hic umursamadigini gorstermek icin eger gercekten seviyosan hic unutamazsin benden soylemesi eger gercekten unutmak istiyosan hic bir telefonuna cevap verme yoksa unutamazsin ve daha cok aci cekersin

1|0
    0|0
    • Evet gerçekten çok seviyorum ama zamanla unutacağıma inanıyorum ve az kaldı unutmama yani konuşsamda konuşmasam da pek bişi fark etmiyor. Konuşmasam bile hergün fotoğraflarına bakıyorum en güzelide eskisi gibi acı çekmiyorum çünkü ondan acaip bir şekilde soğudum .

• umarımm .

• bi kac gün sonra yazar misin son durum ne diye aslinda degismez bir kac güne de neyse yani haberdar et basima geldigi icin merak ettim,ayrica ben 4-5 vermistim uzuntuden ilk 2 3 ay o acidan iyi olmustu eger 3 4 kilo fazlan varsa sana da iyi gelebilir :D

Erkekler Ne Diyor 9

• umursamazdımmm,

bu onu çıldırtır

1|0
    0|0
    • Yani telefonu açıpta mı umursamadan konuşayım yoksa açmadan mı ?

• pişman olmazsın, intikamını alırsın , süründürürsün

• teşekkür ederim cevap için :)

• Aç telefonu ağzına geleni söyle. anne bacı haricinde hertürlü küfür hakaret ne varsa söyle. hiç çekinme. yapıştır. çok sert konuş hatta abin varsa söyle ağzını yüzünü dağıtsın.

1|0
    0|0
    • Abim yokk maalesef . Bi de şöyle bişi var telefonu açınca herşeyi unutuyorum öyle bişey yapsam bile dinlemez telefonu direk yüzüme kapatıyor :(

• onu söz hakkı vermeyeceksin ki ona göre hazırlığını yap.

• anladım.. teşekkür ederim cevap içinn .

• ben olsam hiç muhattap olmazdım.

1|0
    0|0
  • Seni neden aldattı sevgilin?

1|0
    0|0
    • uzun mesele .

• aynen öyle teşekkür ederim cevap için .

• midemi bulandırdın seni aldatanla ne konuşacan ya salakmısın*et gitsin

1|0
    0|0
    • ya öyle de şimdi içimde kalmasın yani onunla konuşmak istiyorum hani onu unutmuş havası gibi bilemedim ki :/

• hahahahhahaha güzeldii :D :D

• sende onu benle aldat intikam almış olursun :)

1|0
    0|0
    • Ne kadar akıllısın ayrıldıktan sonra mı aldatıyım =)

• şuan için o kadar :)

• iyi

• Bence Açıp Dinlemelisin Neden Arıyor Herkez İkinci Şansı Hak eder Çıksan Çıkmasan bile..

1|0
    0|0
    • Ne şansı çocuğun yaza düğünü varr .

• bi erkeğe açtır şuan duşta dedirttir :)

0|0
    0|0
  • aynen aynen aynen...

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• boşver açma salla ya muhattap olma

1|0
    0|0
    • ama şöyle açıpta sensiz de yapabilirim havası vermek istiyorum bir de her aradığında erkeklerle aramın nasıl olduğunu soruyor sevgilim var mı die :)

• evet olabilir teşekkür ederim cevap için .

• rica ederim :)

• bi kez aldatan yine aldatir bence

1|0
    0|0
    • Ben ona geri dönmek için telefonlarını açmıyorum ki ..

• cevab ver karşındaki sıradan bir insanmış gibi konuş o konuyu açtıkça değiştir en sonunda hadi işim var by by de kapat

1|0
    0|0
    • Aynen bende öyle düşünmüştüm de çok kararsız kalmıştım teşekkür ederim .

• :/ ay ay kolay gelsin bea işin zor ama istedikten sonra kralı gelsin yine sileriz

• aynen öyle .. saol .

• hiç açma ve karşına falan çıkarsa normal umarsamaz gibi davran

1|0
    0|0
Yükleniyor...