Babanızın annenizi aldattığını öğrenseniz annenize anlatırmıydınız?

merhaba arkadaşlar düşünün ki babanız iş nedeniyle sizden ayrı bir şehirde yaşıyor ve ayda 1 veya 2 defa geliyor her gelişinde farklı davranışlar sergiliyor siz birşeyler farkediyorsunuz ama elinizde bişey yok.en son geldiğinde ise arabasında bir defter buluyorsunuz defterde buluştuğu kadınların listesi yaşı mesleği nereli olduğu telefon numarasından tutun buluşma tarihine kadar var ve bunlar babanızın el yazısıyla yazılmış.Bu durumda ne yaparsınız?

0|0
123

En İyi Kız Görüşü

• böyle bişey başıma geldi anneme söyledim ayrıldılr onlada görüşmüorm en hayrlsı böyle

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

• anında anneme yetiştiririm. annem boşanma davası açar donuna kadar alır süründürürüz. bende babamı komple hayatımdan çıkartırım. aldatan kişi babam bile olsa adam değildir.

0|0
    0|0
  • benzer durumda ben yillarca icimde tuttum sonra da bir gun dayanamadim soyledim. ama bence soyleme, cunku sonra sen kotu oluyorsun.

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum sanırım

0|0
    0|0
  • hayır anneme anlatmazdm ama babamdn nefret edrdm

0|0
    0|0
  • babamla konuşurum ve gerçekten varsa boyle bisi kendisinin soylemesini aksi takdirde benim soyleyecegimi ve itraf etmek istemediginide soyleyecegimi soylerim

0|0
    0|0
  • baban ne iş yapıyo ki

0|0
    0|0
    • özel maden şirketinde çalışıyor

• Soylerdim. Annem gibi guzel bi' hatuna bunu yapacak adam erkekliginden utansin.

Soylerdim ki; annem bir guzel benzetsin bakalım..

Ayni seyi annem yapsa gider babama da soylerdim, ihanetin affı olamaz, olmamalı!

0|0
    0|0
  • Anneme anlatırım. Babamın da bir daha yüzüne bile bakmam.

0|0
    0|0
  • çok zor bir durum bilmiyorum

0|0
    0|0
  • anneme anlatmam babamıda tehdit ederim bu ilişkiyi bitirmesi için

0|0
    0|0
  • anneme kesinlikle söylerdşm ben aldatılmayı yaşadım çok kötü bir şey Allah kimseye yaşatmasın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• İyice bir araştırmak lazım belki iş için yazmıştır :D

0|0
    0|0
    • ne işi için yazılabilir?

• Yahu abi defteremi yazacak buluştuğu kadınları telefona falan kaydeder belki birlikte iş yaptıkları birileridir diyorum.

• dağın başındaki maden şirketinde çalışan 46 yaşında adamın ne işi var kadınlarla?ve telefona yazsa biz göreceğiz diye yazmamış olabilir mi?

• şantaj yapar para kopartırdım babamdan :D

0|0
    0|0
  • Söylemezdim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...