Kararlarınızı kendiniz mi verirsiniz?

Bir konuda karar vermeniz gerektiğinde,örneğin araba alırken, tatile gideceğiniz yeri seçerken, seçimlerde kime oy vereceğinizi belirlerken, kendi düşüncelerinizi,araştırmalarınızı,gözlemlerinizi akıl süzgecinizden geçirip kendi kararınızı verirmisiniz. Yoksa güvendiğiniz, doğru karar verdiğine inandığınız insanların kararlarının doğru olduğunu,sizden daha doğru karar vereceklerine güvenerek onların aklıyla mı hareket edersiniz.

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• kendi kararimi kendm verrm...ama öncelkle her konuda olmasada benden bu konuda daha tercübeli oldugunu sandgm kisilere firkrlerini sorarm...kendi düsüncelerimi, tercübelerimi ve arasdrdklarimi katarak iice düsündükden sonra kararimi verrm...oy verme konusunda kimse dansmam kesn olarak düsüncelerm ve fkrlerm vardr...tatile gidicegm zamanda kimseye nereye gidecegimi sormam böyle seyler kafamda belrgndr...mesela yeni bir araba alsam bu konuda okadar blgn olmadgm icin daha blgili oldugu sandgm kisilere sorarm ayni zamanda internette kücük bir arasdrma yaparm

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kendi kararlarimi genelde kendim veririm ama zorlaniyorsam danisirim. bazen yine de kendi bildigimi yaparim bazen de diger karar daha mantikli geldiyse onu yaparim. degisir.

0|1
    0|0
  • Kalbimi, vicdanımı, bilgilerimi, yaşanmışlıklarımı, tecrübelerimi kullanarak tabiki en doğrusu hakkındada çevremden bilgi alarak, BEN VERİRİM :)

0|1
    0|0
  • Çevremdeki insanların düşüncelerini dinlerim, fakat en son karar bana aittir.

0|1
    0|0
  • Etraftakileri dinler, en son kararı ben veririm.

0|1
    0|0
  • kendim karar verir aileme danışırım bitti.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• örneğin araba alırken o araçla ilgili benden daha çok bilgisi olan insanlara özelliği nedir diye sorarım ama o özellikler doğrultusunda kararımı kendim veririm tabi oy kullanırken o kadarınıda sormam konusuna göre bilgi aldığım insanlar vardır ama fikir almayı sevmem

0|0
    0|0
  • zaman zaman yakınımdakilere sorarım,ama kendi kararımdan caymam

0|0
    0|0
  • benim gideceğim kullanacagım şey ise ilk önce danışırım kafama yatmazsa kendi düşündüğümü yaparım.ortak yapabileceğimiz bir iş ise orta yolu buluruz.

0|0
    0|0
  • genellikle kendi bildiğimi yaparım ama herzaman sorarım guvendıgım kısılerede benle aynı cevapı verırler muhtemelen :)

0|0
    0|0
  • Kararlarımı genelde kendim alirim..

0|0
    0|0
  • En büyük cahillik ve bilgisizlik. insanlar hata yapar. Hatanın sebebi de dikkatsizlik ve bilgisizliktir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...