Kızlar sorum size olacak

kız arkadaşıma facebook hesabından bazı kişileri çıkarmasını istedim. o bana onalar sınıf arkadaşlarım dedi. bense sınıf arkadaşın olsun ama facebookta olmasın dedim. sebebini sordu işte, haz etmiyorum falan dedim. sonra da henüz üç yaşında bir kardeşim var seni ondan bile kıskanıyorum dedim :) bu bana bakış açısını olumsuz etkiler mi? netice de yasakların üstüne gideriz hep.

• Çıkarmalı
    25% (2)0% (0)25% (2)Oy Ver
  • Çıkarmamalı
    38% (3)0% (0)38% (3)Oy Ver
  • Bana kızıp; hiç muhabbeti olmadığı halde, onlarla samimiyet kurabilir.
    12% (1)0% (0)12% (1)Oy Ver
  • Beni anlayıp, dediğimi yapar
    25% (2)0% (0)25% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Çıkarmamalı

0|0
    0|0
  • Bana kızıp; hiç muhabbeti olmadığı halde, onlarla samimiyet kurabilir.

0|0
    0|0
  • Beni anlayıp, dediğimi yapar

0|0
    0|0
  • cikarmasa nolcak sanki aşın artık bazı şeyleri. eger bir insan kafasına biriyle konuşmayı koymuşsa ve karakteri de müsaitse emin ol herseyi yapar, seninde ruhun duymaz.

0|0
    0|0
    • yobaz falan değilim, sadece yanlış davranışlarını gördüğüm o insanların, sevdiğimden uzak olmasını istiyorum. bununla gerici ve antiçağdaş mı oluyorum. bişeyler aşmaktan kastın nedir?

• sana gerici anticagdas diyen olmadı. faceten sildirerek bişeyleri engelleyemezsin.diyorum ya tek yol face değil ben sevgilisiyle bilerek tartışma çıkarıp konusmadikari sırada gidip başkasıyla yatani da gördüm. yani insanın niyeti varsa face falan baglamaz yapacak olan bir yolunu bulur

• aşın bazı şeyleri derken neyi kast ettin peki, bişeylerin olacağı ve onun önüne geçmeye çalışacağım gibi bir durum yok zaten, sen anlamamışsın.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...