Ölümü hissetmek mümkün mü?

Kuzenim öldüğünden beri ölümü çok daha yakından tatmış bir insan haline geldim. O günden sonra ölüm artık sadece haberlerde izlediğim kadarıyla olmaktan çıktı. Arkadaşımın arkadaşı ya da arkadaşımın annesi gibi yani sürekli ölümü yakınımda bilip görür oldum.

O zamana kadar ölümü pek ciddiye almıyordum ama artık sürekli yaşamımı sorgular oldum. Bazen öyle anlar oluyor ki resmen ruhum sıkılıyor içimden hiç bir şey yapmak gelmiyor. İçimi bir korku sarıyor. hatta bazen ölüler konuştuğum rüyalar bile görür oldum. Benim merak ettiğim ise böyle olmasının sebebi ne? Neden bu kadar yakınımda hissetmeye başladım? Nasıl uzaklaşıp kendime gelebilirim?

Yardımınıza ihtiyacım var...

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Yakinlarindan birisini kaybetmek insanin ölüm üzerine dusunmesi gerektigini ona hatirlatir.Bu durumda sunu söylemelisin kendine.hayat devam ediyor öyle degilmi ölene Allah rahmet eylesin ama su söz herseyi özetliyor.

Allah kalanlara sabir versin.

Bu baglamda.. ölüm zaten bize bir nefes kadar yakin bunu unutmadan hayata devam etmeniz sart.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Insanın basına bazı zamanlar böyle şeyler gelir. Çıkış yolu kişiye göre değişir arkadaş çevren, yaptığın aktiviteler vs. Veya namaz da olabilir inancına göre..

0|0
    0|0
  • Böyle olmasının sebebi ölümden korkman . Ölümle barışmalısın . Ölümün bir yok oluş değil bir var oluş ve daha güzel bir aleme sevdiklerimize kavuştuğumuz yer olarak görmelisin .

0|0
    0|0
  • sana büyük bir fırsat doğmuş ebedi hayatını kurtaracak bir fırsat bence iy değerlendir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ölüm, doğum kadar doğal bir şey. Korkma:)

0|0
    0|0
  • Olulerine fatiha oku yasin oku herkes olecek birgun olum guzel olmasa olurmuydu peygamber Allah rahmet eylesin olenlere bir psikologa git istersen

0|0
    0|0
Yükleniyor...