Bugün Yeni "Ay" oldu :)

Astrolojiğe göre dün saat 23:45 te yeni yıl oldu Yeni yılın ilk günündeyiz Astroloji Dünyasına Hoşgeldiniz :))

Bu Dünyamızda şöyle bir güzellik var bugün dileyeceğimiz dileklerin cevaplarını alabiliyoruz. Nasıl mı ? Astroloji matematiklerle doludur :)

Adınızın yetmezse soyadınızdan alıcağımız ilk 4 harfin alfabetik sırasında ki sıra numarasıyla 2014 sayısını çarpıyoruz. Çıkan sonucu yaşımıza bölüyoruz. Sonuç tekli biten sayıysa şansınızı diğer yıla bırakıyorsunuz. Çiftli biten sayı ise dileklerinize kavuşuyosunuz :) Sonuçlar. varsa fikirler ?

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• bi de matematiğim iyi sanırdım :/

bu kadar astroloji muhabbeti yapıyorsunuz. inanmasam da sorulara cevap veriyorum. bigün de ciddiye alıp falıma bakmadınız. madem inanıyorsunuz, savunsanıza doğrunuzu!

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• hesaplamaya üseniyorum ama sonucuda merak ediyorum:(

0|1
    0|0
  • Ya nasıl adımızın ilk 4 harf sırası ? Örneklersen sevinirim.

0|1
    0|0
  • Benim yağmur ve 18 sen yapsana daha heyecanli :D

0|1
    0|0
  • Huhu ben geldim :):)

0|1
    0|0
    • Haha :) hoşgeldin

• Ne dediğini hiç bilmiyorum :):)

• Ne dediğimi gayet iyi biliyosun. Hakkında sitede 2 3 tane soru bile dönüyo :) Böyle şeyler yapmana gerek yok. En azından bana yapma

• Benim icin beter bir yil.gun bana kustu.

Adim gerizekali yasim 3

3 yasinda bebek bile benden daha akillidir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• bilimi bile dilektir bilmemne gibi sacmaliklarla doldurdular ya helal olsun diyorum fikir ve sonuc

0|1
    0|0
    • Astroloji bir bilimdir. Bu bilimin özelliği ruhen enerjiye işler ve ruhlar hep diler.

• eyvallah o zaman cansin saygilar :)

Yükleniyor...